Як в Word проставити сторінки.

проставленими в Microsoft Word нумерація сторінок допоможе красиво і правильно оформити будь набраний документ - від реферату до бізнес-плану. Крім того, з її допомогою можна легко знайти потрібну інформацію.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з програмою Microsoft Word.
Інструкція
1
Порядок проставлення номерів на сторінці документа в Word залежить від версії текстового редактора. У версії 2003 їх проставити набагато простіше, ніж у версіях Word 2007 року і вище.
2
Якщо ви працюєте в Microsoft Word 2003 року, відкрийте документ і виберіть в головному меню розділ «Вставка». Клацніть в ньому на пункт «Номери сторінок». Залежно від вимог до оформлення документа, задайте у вікні необхідні вам параметри нумерації. Виберіть розташування номера на сторінці, вирівнювання по певному краю, розмір і тип шрифту.
3
У тому ж вікні натисніть на розділ «Формат» і зробіть необхідну форматування номера сторінки . Наприклад, можна включити номер глави або поставити римські числа замість арабських.
4
При оформленні рефератів, курсових і дипломних робіт часто потрібно почати нумерацію з другого листа, але щоб на ньому з'явилася цифра «2». Зробити це можна в розділі «Формат», вказавши в пункті «Почати з» номер і число сторінки .
5
В Microsoft Word 2007 номери сторінок відображаються в колонтитулах, розташованих вгорі і внизу аркуша. Щоб їх проставити, зробіть подвійне клацання лівою кнопкою миші у верхній частині сторінки . Перед вами з'явилася відокремлена пунктиром область - колонтитул. Після цього натисніть в головному меню «Вставка», а в розділі «Номери сторінок» виберіть розташування нумерації і проставте її. Повернутися до редагування тексту можна за допомогою подвійного клацання в центрі сторінки .
6
Щоб змінити номери сторінок, зробіть подвійне клацання мишею по області колонтитулів і внесіть необхідні зміни. Або знову зайдіть в «Номери сторінок» і виберіть в спадаючому меню розділ «Формат номерів сторінок».
7
Для видалення нумерації виділіть її, виберіть вкладку «Номери сторінок» і натисніть «Видалити номери сторінок».
8
Правильно оформлена нумерація значно спростить створення змісту до набранному документу.