Як брати на роботі відпустку.

Черговий щорічна оплачувана відпустку - це гарантований вид відпочинку, що надається всім співробітникам, які працюють за трудовим договором. Порядок отримання відпустку а зазначений в главі № 19 Трудового кодексу РФ.
Вам знадобиться
  • - графік;
  • - заява (якщо відпустка надається поза графіком або частинами).
Інструкція
1
Відповідно до трудового законодавства щорічну оплачувану відпустку не може бути менше 28 календарних днів. Ви можете отримати його повністю або частинами, але при цьому одна частина повинна бути 14 днів, інші 14 днів ви маєте право брати протягом року будь-якими частинами.
2
Якщо ви плануєте розділити відпустку , письмово повідомите роботодавця до складання графіка відпустку ів. Графік складається відповідальним представником відділу кадрів з урахуванням побажань співробітників, коли вони хотіли б піти в відпустку .
3
Якщо вам необхідно отримати черговий відпустку поза графіком, подайте письмову заяву на ім'я керівника підприємства. Відмовити в даній прохання керівник не може: - батькам, які мають більше двох дітей віком до 12 років; - вагітним жінкам; - жінкам, у яких не закінчився відпустку по догляду за дитиною; - чоловікам, чиї дружини знаходяться в відпустку е по вагітності та пологах; - неповнолітнім співробітникам; - інвалідам; - сумісникам; - подружжю військовослужбовців; - ветеранам Великої Вітчизняної Війни; - ветеранам бойових дій; - повним кавалерам ордена Слави; - почесним донорам РФ; - Героям СРСР і РФ; - співробітникам, усуває аварію в Чорнобилі. Всім іншим працівникам відпустку надається за графіком або за погодженням з керівництвом.
4
Перший відпустку ви можете отримати, відпрацювавши на підприємстві 6 місяців. Керівник має право надати і оплатити черговий відпустку , покладений за весь рік або згідно відпрацьованого періоду.
5
Оплата повинна бути проведена за три дні до початку чергового відпустку а. Якщо вам своєчасно не виплатили відпустку ниє, ви маєте право перенести черговий відпустку на будь-який зручний вам час або звернутися із заявою до трудової інспекції і зажадати виплатити неустойку в розмірі 1/300 від суми відпустку вих за кожен день затримки виплат.
6
Сума відпустку вих розраховується, виходячи із середнього заробітку за 12 місяців, якщо інше не вказано у внутрішніх нормативних актах вашого підприємства. Інші вказівки не повинні ущемляти права співробітників і сума, виплачувана за відпустку , не може бути менше, ніж, якби оплата була проведена за середнім заробітком за 12 місяців.