Як бути дружиною дипломата.

Дружина дипломата - це не тільки горде звання, а й важка і відповідальна робота. Дружина дипломата постійно на виду, повинна бути «візитною карткою» свого успішного чоловіка і забезпечувати міцний сімейних тил вічно зайнятій державними справами дружину.
Інструкція
1
Ваша зовнішність повинна бути бездоганна. Світські прийоми, зустрічі, переговори в неформальній обстановці - ви постійно повинні бути поруч зі своїм чоловіком, а, отже, у всіх на виду. Щоб ваш неохайний зовнішній вигляд або несмачний наряд не стали предметом обговорень пліткарки, присутніх на дипломатичному прийомі, постарайтеся завжди виглядати елегантно. Виробіть певний стиль в одязі і дотримуйтеся його постійно. Макіяж дружини дипломата повинен бути витриманий в спокійних тонах і єдиній кольоровій гамі. Не зловживайте яскравим мейк-апом і химерними зачісками - це створить навколо вас непотрібний ореол ексцентричності і поганого смаку, що негативно позначиться на репутації вашого чоловіка.
2
самовдосконалюється і цікавтеся тим, що відбувається навколо вас. Дурна і неосвічена дружина - ганьба для дипломата . В обов'язки подружжя дипломата входить уміння підтримати бесіду на будь-яку тему. Щоб навчитися говорити грамотно, цікавтеся новинами дипломатичного світу, свіжою пресою, політичними подіями, що відбуваються в країні, а не обговоренням пікантних подробиць особистого життя подруг. До того ж, якщо ваш чоловік через зайнятість не встиг ознайомитися з газетними хроніками сьогоднішнього дня, ви надасте йому послугу, поділившись перед сном прочитаної інформацією. Вивчайте іноземні мови - дружині дипломата соромно не володіти хоча б англійською. Це істотно полегшує спілкування з іноземними гостями та жителями тієї країни, в яку вашого чоловіка відрядили.
3
Будьте чоловікові не тільки люблячої дружиною, але і хорошим другом і вірною соратницею. Допоможіть йому вивчити етикет і культуру країни, в якій ви знаходитеся, вивчайте дипломатичні протоколи разом із ним. Будьте готові до постійної зайнятості вашого чоловіка і не влаштовуйте істерик з приводу екстрених викликів на роботу і тривалих відряджень.