Як в'язати листочки. пов'язати листочки спицями.

Крючком можна зв'язати практично все що завгодно, у тому числі квіти. Але прекрасна композиція з квітів буде неповна без листя, вони оттенят і доповнять ваш букет. Варіантів в'язання листя дуже багато. Зрозумівши основний принцип в'язання, ви зможете експериментувати і придумувати свої оригінальні способи.
Вам знадобиться
  • - гачок;
  • - нитки зеленого кольору.
Інструкція
1
Щоб зв'язати класичний лист, почніть з простою ланцюжка в 10 петель. Потім поверніть в'язання і поверніться до початку ланцюжка. Пропустіть дві петлі і з третьої в'яжіть наступний ряд. При цьому якщо ви будете чіпляти гачок за передню або задню полупетлю, лист вийде ребристим, а при пров'язуванні обох напівпетель лист буде більш гладким.
2
Дов'язати другий ряд до кінця, закруглите його навколо кінця і продовжите з іншого боку. В результаті у вас вийде з одного боку аркуша гострий кінчик, а з іншого - плавний вигин, який надалі буде все більше закруглятися.
3
Чи не Дов'язати до кінця пару петель, поверніть в'язання і в'яжіть третій ряд по колу. Щоб листик не скручується, додавайте на вигині кілька петель, тобто з однієї напівпетлі пров'язуйте дві. Кількість доданих петель визначте на очей (по 2-3 петлі).
4
Таким чином пров'яжіть три-чотири ряди, до досягнення необхідної довжини листа. На кінці можете додати невеликий держак, з ланцюжка петель.
5
Спробуйте пов'язати лист іншим способом. Наберіть ланцюжок з 10 петель, розгорніть в'язання і довяжіте до кінця ряду. Потім введіть гачок в кромочную петлю і вивяжіте з неї два стовпчики. Продовжіть в'язати по іншій стороні аркуша - у вас вийде закруглення.
6
Добравшись до кінця ряду, знову пров'яжіть з кожної кромочной петлі по дві і продовжите в'язати з іншого боку. Таким чином, ви отримаєте овальний лист. Для того щоб надати ребристість краях листа, обв'яжіть останній ряд маленькими «піке» з трьох повітряних петель.
7
Щоб отримати складний лист, наприклад, як у малини, зв'яжіть зазначеним способом 3-5 аркушів з живцями і об'єднайте їх в один великий лист.
8
Горобиновий лист виглядає трохи інакше, для вив'язування маленьких листочків зв'яжіть ланцюжок з 5-6 петель і потім обв'яжіть її по колу ряд або два, щоб вийшов овал. Зберіть разом 9-11 листків і об'єднаєте за допомогою живців (ланцюжків з петель).