Як правильно дарувати великодні яйця.

Пофарбовані великодні яйця - самий традиційний вид подарунка на Великдень, їх підносять дітям і дорослим, чоловікам і жінкам. Дарування яєць супроводжується особливими словами, які вимовляються тільки в цей радісний день.
Інструкція
1
Окрасьте яйця . Робиться це за три дні до настання свята в Чистий четвер. Ви можете слідувати традиціям і використовувати для фарбування лушпиння цибулі або розписати яйця вручну, прикрасити Термонаклейка, обплести бісером. Кількість яєць виберіть самі - їх прийнято дарувати друзям і знайомим і є весь тиждень після світлого свята.
2
При бажанні ви можете освятити пофарбовані яйця в церкві. Процедура освячення яєць, пасок і пасок проходить у Велику Суботу, що передує Великодню. Існує повір'я, що такі подарунки пролежать довше і не зіпсуються. Дарувати можна як освячені, так і не освячені яйця .
3
У неділю вручите забарвлене яйце близькій людині зі словами «Христос Воскрес!». Отримав яйце в подарунок повинен відповісти вам: «Воістину Воскрес!». Після цього відбувається хрістосованіє - триразовий поцілунок в щоки. Першим вимовляти пасхальне вітання повинен більш молодий член сім'ї, а відповідати старший.
4
Якщо ви відправляєтеся святкувати Великдень в гості, візьміть з собою кілька яєць. Помістіть їх в плетений кошик на серветку. Туди ж можна покласти паску або паску. Вручіть подарунок господині, дітям можна віддати яйця в руки і похрістосоваться. Оскільки ви гість, починайте пасхальне вітання першим.
5
Коли традиційні слова великоднього вітання сказані, можна влаштувати споконвічно російські забави з яйця ми. Серед таких ігор - катання. Мета цієї потіхи - потрапити своїм яйцем у яйце суперника, скачуючи їх по жолобку. Також улюбленою розвагою дітей у Великдень є «биття яєць» - точним ударом потрібно розбити чуже яйце, зберігши своє в цілості. Всі розбиті яйця необхідно з'їсти. Оскільки для нових забав будуть потрібні нові яйця , можна повторити процедуру дарування зі словами «Христос Воскрес!», Оскільки ця фраза славить Господа.
Корисна порада
Щоб забарвлене цибулинням яйце блищало, протріть його ватним диском, змоченим в рослинному маслі.