Куди поїхати з дітьми на весняні канікули.

Щоб дитина добре відпочив у період весняних канікул, можна виїхати з ним в подорож. Варіантів маршрутів безліч, але важливо не перевантажувати школяра зайвою інформацією і не піддавати різкій зміні кліматичних умов.
Інструкція
1
Поїздка по Росії. Якщо ви вирішили провести весняні канікули в межах нашої батьківщини, ви можете вибрати з безлічі варіантів. По-перше, це відвідування великих міст, таких як Москва, Санкт-Петербург, Казань, Нижній Новгород або Єкатеринбург. У цих мегаполісах можна помилуватися архітектурою, відвідати театри і музеї, побувати на виставках і спортивних заходах. Майте на увазі, що в дні канікул організовуються відвідування музеїв і театрів для груп школярів, так що в цих закладах можливі черги. По-друге, це відпочинок в заміському профілакторії або будинку відпочинку. Наприкінці березня на більшій частині Росії ще лежить сніг, тому вас чекають лижні прогулянки, катання на ковзанах, оздоровчі процедури і відсутність суєти. По-третє, ви можете відправитися з дитиною в тур, наприклад, по Золотому кільцю Росії. Відстані між містами, що входять в програму поїздки, порівняно невеликі, так що ні ви, ні дитина не встигнете втомитися.
2
Катання на лижах в Швеції. Головною перевагою цього виду сімейного відпочинку є розвинена інфраструктура і розташування місць проживання в безпосередній близькості від трас. Для катання дітей відведені окремі схили, обладнані спеціальними дитячими підйомниками, також ви можете найняти інструктора. Сніг у цих місцях лежить до середини квітня. Якщо дитині набридли лижі, можна розважити його катанням на санях або сніжним сафарі.
3
Тур в Європу. Цей варіант проведення весняних канікул з дітьми підійде по-справжньому терплячим батькам. Варіантів здійснення цього задуму три. Перший - автобусний тур - найбільш обтяжливий, але і більш доступний. Кожна ніч проводиться в новому готелі, а практично весь день (до 12 годин) проходить в автобусі, тому, якщо дитину закачує у транспорті, це не ваш варіант. Зате у великих європейських містах робиться денна, а іноді і більш тривала, зупинка. Другий спосіб побачити більшу частину Європи - комбінована поїздка. Спочатку можна долетіти на літаку до Праги, а звідти почати подорож на автобусі. І третій варіант - поїзд. З Москви цим видом транспорту можна доїхати до Парижа або Ніцци. Якщо ви вибрали такий тур, не забудьте взяти з собою який-небудь сучасний гаджет - psp, планшетник або ноутбук, щоб зайняти дитину під час переїздів.
4
Пляжний відпочинок в Єгипті. Якщо вас не турбує політична нестабільність в цій країні, вирушайте на час весняних канікул туди. Температура повітря та води в цей час в Єгипті досить комфортні, але після водних процедур необхідно вкутувати дитини, оскільки від моря може дути сильний вітер. Всі розваги для дітей доступні не тільки влітку, а й на початку весни, так що можна зайняти дитину катанням на верблюдах, сафарі, подорожжю до островів і вивченням підводного світу. Основною перевагою такого відпочинку є безвізовий режим.
5
Поїздка до Туреччини. Купатися на початку весни в Егейському, Мармуровому або Середземному морі не варто, тому дитину можна звозити на екскурсії, погуляти по пустельних пляжів, просто побути разом і подихати свіжим повітрям. Велика частина дитячих розваг та анімація в цей період згорнуті.
6
Країни Європи. Якщо ваша дитина цікавиться архітектурою, музеями або футболом, у весняні канікули можна відправитися в будь-яку з країн Європи. Ви можете здійснити огляд визначних пам'яток, сходити в оперу або відвідати спортивний захід.