Як облаштувати маленьку дитячу кімнату. Як самим зшити балдахін в ліжечко.

Дитяча кімната - це особистий простір вашої дитини в квартирі. Це місце, де він може усамітнитися, грати, розвиватися. Хочеться зробити цю кімнату зручною для малюка, вмістити в неї і навчальну, і ігрову зону, і спальне місце. Правильний підхід до справи дозволить домогтися успіху, навіть якщо метраж кімнати не найбільший.
Інструкція
1
Перш ніж приступати власне до інтер'єру і дизайну кімнати, почніть зі стін і підлоги. Для підлоги дитячої кімнати добре підійде ламінований паркет. Він зможе протистояти практично будь-яким зовнішнім впливам. Попередньо подбайте про те, щоб підлога була теплий - на такій підлозі ваша дитина не простудиться. Шпалери краще підібрати бавовняні або пофарбувати стіни фарбою.
2
Дитяча кімната повинна бути розділена на три зони: зона ігор, відпочинку і навчальна. Для економії місця хороший варіант - двох'ярусна ліжко. Її верхній поверх краще використовувати для відпочинку дитини, а в нижній частині можна організувати навчальну зону, прибравши ліжко і встроив робочий стіл. Подбайте про те, щоб сходи на ліжко було зручним і безпечним.
3
Для ігрової зони виділіть окремий кут. Обов'язково поставте мішки для іграшок, щоб при збиранні було куди їх збирати. В ігровій зоні обов'язково повинен бути постелений теплий килим, щоб сидіти на підлозі було тепло.
4
Намагайтеся не ставити зайві меблі в дитячій кімнаті. Чим більше простору ви залишите, тим більш вільно почуватиметься дитина. Досить буде ліжка, столу і стільця в робочу зону і шафки для одягу. На стіни кімнати можна додати кілька поличок для зберігання книг і дрібниць.
5
Важливу роль в дитячій грає освітлення. Світло має бути яскравим в робочій зоні і більш приглушеним в зоні відпочинку. Тому крім основної люстри, додайте в кімнату ще настільну лампу і нічник над ліжком. Вимикач від основного світла не повинен бути встановлений занадто високо, щоб дитина могла самостійно ним користуватися. Оптимальна висота його розташування - 90 см від підлоги.
6
При облаштуванні дитячої обов'язково радьтеся зі своєю дитиною. Адже саме йому належить проводити в ній найбільша кількість свого часу. Він повинен любити свою кімнату , адже це його «фортеця». Зробити маленьку дитячу зручною і одночасно красивою цілком можливо, головне - докласти до цього зусилля і дати волю своїй фантазії.
Традиційно, під дитячу відводять саму маленьку кімнату в квартирі або будинку. Невеликий простір виглядає затишніше великого і таке приміщення значно легше обігріти. Навіть не маючи окремої кімнати під дитячу, виділіть куточок у вітальні або в своїй спальні, щоб дитина мала свою особисту територію.
Вам знадобиться
  • - оздоблювальні матеріали для ремонту;
  • - килимок;
  • - фіранки і жалюзі;
  • - меблі для дитячої.
Інструкція
1
Облаштування дитячої в маленькій кімнатці почніть з гарного ремонту приміщення. Матеріали для обробки підбирайте екологічно чисті, щоб у дитини не розвинулася алергія. Вимагайте сертифікати якості та відповідності нормам для застосування в дитячій.
2
Колір матеріалів повинен бути світлим соковитим і натуральним, без зайвої «кислотності». Добре підходять «фруктові» відтінки: лаймовий, персиковий, абрикосовий, колір ківі. Ягідні тони допоможуть розставити акценти, використовуйте журавлину, брусницю, чорницю, малину і суницю.
3
Килимок біля ліжка не повинен бути пухнастим, щоб його можна було легко чистити. Використовуйте легкі фіранки і жалюзі, щоб максимально використовувати сонячне світло і мати можливість затінити кімнату під час денного сну дитини.
4
Меблі вибирайте тільки дитячу, не посилається старі предмети інтер'єру в кімнату дитини. По-перше, «дорослі» речі досить габаритні і загромоздив і без того маленьке приміщення. По-друге, при виробництві меблів для дітей матеріали проходять особливо ретельну перевірку на екологічну чистоту і гіпоалергенність.
5
Якщо кімната для дитини дуже мала, зверніть увагу на модель дитячих меблів, яка вміщує в себе всі потрібні предмети, максимально використовуючи багатоярусність. Ліжко знаходиться нагорі стінки, це дуже подобається малюкам, які люблять різні драбинки.
6
Середній «поверх» займає письмовий стіл і зручні полички для книг та іграшок. Внизу цього чудового вироби знаходяться висувні ящики для білизни. Збоку органічно вписаний шафа для одягу дитини. Такі меблі вам краще замовити за вашими індивідуальними розмірами, щоб не втратити жодного квадратного сантиметра площі.
7
Не всі є прихильниками такого ергономічною і багатофункціональних меблів. Деяким батькам подобається мати можливість час від часу міняти обстановку за допомогою перестановки предметів інтер'єру. У такому випадку підберіть витончений і яскравий комплект меблів для своєї дитини, без зайвого декору.
8
Максимально використовуйте вертикальні поверхні для навішування полиць, щоб звільнити місце внизу для дитячих ігор.