Як вичавити сік з буряка. Як заготовити буряковий сік.

Буряк - неймовірно корисний продукт. Вона насичена великою кількістю вітамінів і мікроелементів, які допомагають роботі органів травлення, стабілізують діяльність серця, і попереджають розвиток судинних захворювань. Систематичне вживання бурякового соку у багато разів підвищує тонус всього організму.
Вам знадобиться
  • - буряк;
  • - соковижималка;
  • - терка;
  • - марля.
Інструкція
1
Натуральний буряковий сік є потужним природним очищувачем організму. Він виводить шлаки і токсини з нирок, жовчного міхура і печінки. Це відбувається завдяки високому вмісту в ньому корисних речовин: калію, натрію, хлору, кальцію, заліза, сірки, вітаміну В6 і вітаміну А.
2
Щоб отримати буряковий сік, ретельно помийте і очистіть кілька коренеплодів, а потім пропустіть їх через соковижималку.
3
Якщо у вас її немає, можна видавити сік і руками. Для цього натріть очищену буряк на тертці, покладіть її в марлю і видавіть з отриманої маси сік. Зверніть увагу, що чим дрібніше буде терка, тим більше соку ви зможете отримати при вичавлюванні.
4
Для отримання соку використовуйте тільки вінегретних буряк. Саме вона підходить для лікування багатьох захворювань, а сік з неї виходить насичено-яскравого кольору.
5
Дія бурякового соку на організм досить велике. Від нього навіть може підвищитися температура і почастішати серцебиття. Тому починати його вживання слід з невеликої кількості. Наприклад, з двох столових ложок в день.
6
Напій з буряка не надто приємний на смак, тому його можна розбавити невеликою кількістю води і декількома краплями лимонного соку . Можна приготувати суміш з бурякового, яблучного та морквяного соків. Це буде не тільки корисно, але й досить смачно.
7
Використовуйте буряковий сік для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Для цього розведіть його з водою у співвідношенні 1:10 і випивайте в день по склянці такої суміші протягом тижня. Через деякий час цю процедуру можна повторити.
8
Допоможе такий напій і людям, що мають камені в нирках або жовчному міхурі. Але пити його в даному випадку слід в поєднанні з морквяним і огірковим соку ми, більш тривалий час і дуже обережно.
9
Завдяки дієтичним властивостям буряковий сік можна вживати не тільки страждають зайвою вагою, але і хворим на діабет.
Зверніть увагу
Натуральний буряковий сік не підлягає зберіганню, тому слід вичавлювати його безпосередньо перед вживанням.