Як перевести в тонни куб піску. переклад кубів в тонни.

Найбільш часто використовуваними заходами речовин є обсяг і маса. Обсяг компонентів, широко використовуваних у виробництві і будівництві, таких як пісок, зазвичай вимірюють кубічними метрами. Саме цю міру в просторіччі називають куб. Знаючи масу наявного піску, завжди можна знайти його обсяг або, кажучи по-іншому, кількість кубів.
Вам знадобиться
  • - значення щільності піску.
Інструкція
1
У першу чергу визначте щільність піску. Зв'язок маси й обсягу речовини виражається через даний показник. У кожного речовини щільність своя і вона постійна. Ця характеристика вимірюється в кілограмах на кубічний метр. Визначити її можна, скориставшись фізичним довідником, що містить відповідні таблиці. Щільність природного піску складає 1300 кг/м3. Варто відзначити, що разом зі збільшенням вологості щільність піску буде також збільшуватися. Для розрахунків беруть такі значення: щільність вологого піску 1500 кг/м3, щільність вологого піску з домішками глини 1800 кг/м3.
2
Обчисліть масу піску. Формула, що зв'язує обсяг і масу має наступний вигляд: m = V? Р, де m - маса; V - об'єм; р - плотность.Как видно з вищенаведеного співвідношення, для того, щоб знайти масу речовини, знаючи його об'єм, необхідно помножити значення цього обсягу на значення щільності речовини. Причому величина V і є відоме кількість кубів.
3
Переведіть отримане значення маси з кілограмів у тонни. Табличне значення щільності має розмірність кг/м3. Відповідно, отримане при розрахунках значення буде показувати масу піску в кілограмах. Для того щоб перевести це значення в тонни, необхідно знати, що 1 тонна становить 1000 кг. Таким чином, отримане в ході обчислень число треба розділити на 1000. Результат - маса наявного піску, виражена в тоннах.
4
Розгляньте приклад. Нехай є 12 кубів вологого піску. Визначте його массу.1. Щільність вологого піску р = 1500 кг/м3.2. Обсяг піску V = 12 м3. Його маса m = 12 * 1500 = 18000 кг.3. 18000 кг = 18000/1000 = 18 тонн.