Як включити пошук рішень в Excel.

« Пошук рішення» - це надбудова в табличному редакторі Microsoft Office Excel. Він використовується для пошуку оптимального значення формули в одній обраній комірці електронної таблиці. За замовчуванням ця надбудова відключена в Excel, але може бути в будь-який час активована засобами самого редактора, без установки якихось додаткових додатків.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустіть табличний редактор і розкрийте головне меню. У версії Excel 2007 для цього треба клікнути мишкою велику круглу кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна, а в Excel 2010 - синю кнопку з написом «Файл», розміщену приблизно в тому ж місці. Можна розкрити його і без мишки - натисніть спочатку клавішу Alt (один або два рази), а потім введіть «Ф».
2
Відкрийте список налаштувань редактора. В версії 2007 років для цього призначена кнопка «Параметри Excel» у правого нижнього краю головного меню, а в Excel 2010 пункт «Параметри» додано до списку команд в лівій колонці - він другий знизу.
3
Вікно з установками табличного редактора обох версій розбите на два вертикальних фрейма: в лівий вміщено список розділів, а в правий - що відносяться до розділу настройки. У списку знайдіть і клацніть рядок «компонентами».
4
У правому фреймі, в списку «Неактивні надбудови додатків», виберіть рядок, яка починається з тексту « Пошук рішення». Натисніть кнопку OK і надбудова буде активована, але в меню Excel поки ще не з'явиться.
5
Перейдіть на вкладку "Розробник" в меню табличного редактора. Якщо її немає, спочатку клікніть правою кнопкою вільне від кнопок простір в будь-якому розділі меню і виберіть пункт "Налаштування стрічки». Потім у списку «Основні вкладки» знайдіть рядок «Розробник», поставте поруч з нею відмітку і натисніть кнопку OK - вкладка додасться на «стрічку» меню.
6
Клацніть по піктограмі «компонентами» і в списку «Доступні надбудови» виставте мітку в полі « Пошук рішення». Натисніть кнопку OK і на вкладці «Дані» з'явиться додаткова група команд з назвою «Аналіз». В неї і буде поміщена кнопка « Пошук рішення».
7
Вкладка «Розробник» не потрібна для роботи цієї надбудови, тому її можна прибрати з меню - відключіть її відображення тим же способом, яким і включали (див. П'ятий крок).