Як змінити динамічний ip адресу. Як змінити ip адресу якщо він динамічний.

Найчастіше виникає необхідність змінити свій ip- адресу . Наприклад, якщо ви хочете змінити користувача на сайті. Дуже часто зміною ip користуються охочі заробити в інтернеті. Якщо у вас динамічний ip- адресу , для його зміни достатньо перепідключитися до інтернету.
Інструкція
1
Щоб дізнатися, який у вас ip- адресу в даний момент, ви можете скористатися послугами інтернет-сервісу 2ip.ru. Напишіть у вікні браузера даний інтернет- адресу і перейдіть по ньому. На головній сторінці ви побачите свій ip- адресу в даний момент, а також інформацію про провайдера і браузері.
2
Для зміни ip- адресу а необхідно спочатку відключити з'єднання до інтернету. Для цього поверніть всі вікна на робочому столі. У правому нижньому кутку біля годинника натисніть на миготливі сині моніторчик для Windows XP. У вікні, натисніть кнопку "Вимкнути" або "Роз'єднати". Після цього моніторчик зникнуть з панелі пуску.
3
Якщо в панелі пуск ви не можете знайти іконку з'єднання з інтернетом, натисніть на кнопку "Пуск". Потім виберіть у меню пункт "Підключення", "Відобразити всі підключення". У вікні, виберете активне підключення до інтернету - воно являє собою миготливі синій моніторчик. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть "Вимкнути" або "Роз'єднати".
4
Якщо ваша операційна система - Windows 7, необхідно натиснути на сірий монітор в пусковий панелі біля годинника. У віконці слід натиснути на підключений з'єднання і натиснути кнопку "Відключення".
5
Тепер необхідно підключити інтернет знову. Для цього запустіть ярлик з'єднання з інтернетом з робочого столу, якщо він розташовується на ньому. Або ж натисніть на кнопку "Пуск", далі виберіть підключення і запустіть потрібного підключення до інтернету. Для Windows 7 знову натисніть на сірий монітор і запустіть потрібне з'єднання.
6
Якщо з'єднання з інтернетом здійснюється через модем і доступно відразу після завантаження комп'ютера, тоді для зміни ip- адресу а вам необхідно вимкнути модем і включити його заново через пару секунд.
7
Знову відкрийте браузер і перейдіть за адресу у 2ip.ru. Перевірте, який тепер у вас ip- адресу . Якщо він змінився, значить, зміна динамічного ip- адресу а пройшла успішно.
Зверніть увагу
Якщо після виконаних операцій ip-адресу залишився незмінним, швидше за все у вас статичний ip-адресу. Для його зміни вам необхідно звернутися до інтернет-провайдеру.