Як зняти бензонасос з Форд Фокуса. заміна електробензонасоса форд фокус 2.

Для справної роботи паливного насоса рекомендується чистити і при необхідності замінювати його складові елементи. Щоб зняти бензонасос в автомобілі Форд Фокус, необхідно врахувати особливості його розташування та кріплення.
Вам знадобиться
  • - захисні рукавички;
  • - ганчір'я.
Інструкція
1
Приступаючи до зняття паливного насоса, що входить у автомобіля Форд Фокус в єдину збірку з датчиком витрати палива і розташованого у верхній частині бака, надіньте захисні рукавички.
2
Зніміть кришку лючка, розташованого в багажному відділенні в панелі підлоги. Оскільки збірка опущена всередину бака з паливом, при її знятті відбувається виділення парів. У зв'язку з цим забезпечте хорошу проветриваемость приміщення і достатню віддаленість транспортного засобу від нагрівальних приладів і джерел вогню.
3
Проведіть скидання залишкового тиску в системі живлення. Переконавшись, що автомобіль запаркований на горизонтальній рівній майданчику, від'єднайте від батареї негативний дріт.
4
Складіть заднє сидіння автомобіля вперед, потім зніміть кришку панелі підлоги. Виверніть гвинти кріплення і зніміть кришку, що приховує в панелі підлоги збірку паливного насоса і датчика витрати палива.
5
Визначте в верхній частині складання роз'єм електропроводки і роз'єднаєте його. Штуцерні з'єднання шлангів повернення і подачі палива обкладете дрантям. Послабивши хомути, від'єднайте шланги від верхньої частки зборки. Промаркируйте шланги в порядку їх під'єднання. Зверніть увагу, що на штуцерах є спеціальні позначення - стрілки, що вказують напрямок потоку.
6
В отворі паливного бака відверніть кільце, виконане з пластмаси, що служить для кріплення збірки. Можна провести дане дію за допомогою розсувних щипців, застосовуваних при роботі з водопровідної арматурою.
7
Поверніть збірку наліво так, щоб відпустити байонетний фіксатор, і, дочекавшись стікання залишків палива, вийміть її з бака. Зніміть ущільнювальну гумову прокладку.
8
Витягніть з автомобіля насос в збірці з датчиком і укладіть на розстелену ганчір'я або лист картону, здатний добре вбирати вологу. Поплавок, що знаходиться на кінці важеля датчика досліджуйте на наявність проколів і ознак потрапляння всередину палива. Пошкоджений поплавок замініть.
9
Також огляньте ущільнювальну гумову прокладку прорізу лючка доступу в баку. При виявленні пошкоджень зробіть її заміну.