Як почистити джинси. Як видалити жуйку з джинсів.

Джинси давно перестали бути уніформою. Зараз модна індустрія випускає різні моделі - від звичайних до рваних з різними стразами і заклепками. Буває страшенно прикро, коли на ваших улюблених брюках з'являється нещасливе пляма.
Інструкція
1
Джинси можна забруднити чим завгодно: починаючи від звичайної фарби і закінчуючи жувальною гумкою. Але це не біда - такі плями можна спокійно і без праці вивести в домашніх умовах.
2
Якщо пляма від фарби старе, скористайтеся розчинником, уайт-спіритом або бензином, але для початку нанесіть невелику краплю на непомітну частину джинсів - переконайтеся, що цей склад не змінює колір вашого одягу. Після цього сміливо приступайте до очищення плями. Якщо фарба масляна, то її без праці можна відтерти будь-яким засобом для миття посуду. Для цього візьміть невелику ємність з теплою водою і зробіть концентрований розчин миючого засобу. Спіньте його, після чого за допомогою губки протріть пляму. Повторюйте цю процедуру доти, поки від нього не залишиться й сліду. Після всіх маніпуляцій виперіть джинси в пральній машині.
3
Ще одна неприємність - жувальна гумка, яку можна звести кількома простими способами. Якщо ви вчасно помітили її на своїх брюках, спробуйте її заморозити, поклавши штани в морозильну камеру холодильника. Коли вона підмерзне, зскребете її з матерії підручними засобами - манікюрна пилочка або невеликий шпатель.
4
Розплавте жуйку. Видаліть основну прилиплу масу з матеріалу. Залишиться пляма. Візьміть ганчірку або аркуш паперу, покладіть його на джинси і пройдіться по ним гарячою праскою. Повторюйте процедуру до переможного кінця, поки пляма повністю не зійде з джинсів. Обполосніть джинси в мильному розчині.
5
Спробуйте видалити її різними розчинниками або засобами для виведення плям, але пам'ятайте, що такий спосіб підходить тільки для темного кольору одягу.
6
Якщо ж вам не вдалося видалити плями в домашніх умовах, зверніться до професіоналів. Сучасні хімчистки надають широкий спектр послуг, у тому числі і видалення різних плям, практично будь-якої складності.