Як організувати випускний вечір.

Випускний вечір - найяскравіша подія в житті школяра, тому до його організації потрібно підійти дуже відповідально. Прощання зі школою і вступ у доросле життя повинно пройти на найвищому рівні.
Інструкція
1
Організація шкільного випускного вечір а починається з батьківських зборів, на якому батьки розпалених сперечаються про місце проведення випускного, датою і, звичайно ж, бюджеті. Розібравшись з основними організаційними моментами, слід продумати всі дрібниці.
2
Випускний вечір , як правило складається з двох частин: офіційної та власне святкування. Перша частина вечір а дуже зворушлива і душевна: викладачі розповідають, як їм важко прощатися, що саме цей випуск був найкращим в історії школи, хтось може поплакати. У цій частині також відбувається вручення атестатів зрілості, "приправлене" невеликий театралізованою програмою.
3
Покінчивши з офіціозом, випускники направляються в ресторан, де зазвичай хлопці веселяться до самого світанку. Для вечір інки наймається ведучий, який повинен продумати сценарій вечір а, конкурси, жарти, різноманітні вікторини. Для танцювальної частини вечір а підбирають діджея, який весь вечір буде грати запальну музику на вертушках. Доповнити веселощі на танцполі можна за допомогою стробоскопа, диму, мильних бульбашок, різнокольорових вогнів.
4
Не потрібно також забувати і про зовнішній вигляд залу урочистостей, в якому буде проходити свято. Його можна оформити різнокольоровими кульками, стрічками, фотографіями випускників, різноманітної мішурою і конфетті.
5
Випускний повинен бути незабутнім. Запросіть на торжество фотографа, який відобразить на плівку останні миті шкільного життя. Переглядаючи фотографії або відео з випускного вечір а, кожна дитина зможе зануритися в атмосферу тепла, веселощів, безтурботності і дитинства.
6
Якщо говорити про напої та їжу, то краще всього на випускний вечір організувати шведський стіл - зручно і практично. Кожен зможе вибрати те, що йому до душі.
Переломний етап у житті наших дітей, випускний вечір, стає тим святом, до якого готуються протягом усього заключного роки перебування в дитячому саду, або навчання в школі або іншому навчальному закладі. Будь-яке урочиста подія запам'ятається на довгі роки, якщо воно ретельно сплановано і грунтовно підготовлено. Підготовка матеріально-господарської складовою свята здійснюється батьками, а концертно-вітальна частина готується самими учасниками подій разом з педагогами навчального закладу.
Вам знадобиться
  • Створення ініціативної групи батьків, здатної розрахувати фінансову складову свята і грамотно організувати господарські заходи по його організації.
Інструкція
1
Оберіть батьківськими зборами на початку навчального року, що передує випускного вечора, ініціативну групу, якій можна буде довірити все господарсько-фінансові заходи щодо організації випускного. Дуже важливо, щоб використовувалися особисті побажання батьків. Саме здорова ініціатива і активна життєва позиція допоможуть найбільш чітко і злагоджено організувати празднік.Все подальші заходи здійснюються безпосередньо ініціативною групою.
2
Домовтеся про збори ініціативної групи на початку навчального року, на якому необхідно буде вирішити такі питання: • визначитися з місцем і часом проведення випускного вечора • обговорити кількість учасників, скласти їх список • коротенько обумовити тему подарунків педагогам, учням і навчального закладу, якщо буде прийнято таке рішення • обумовити необхідність запрошення фотографа та відеооператора, варіанти співпраці з ними • обумовити суму попереднього грошового внеску кожного учасника, визначити етапи і строки внесення грошей • розподіліть обов'язки та зони відповідальності в групі
3
Конкретизуйте інформацію по кожному із запропонованих пунктів. В ідеалі, кожен з учасників ініціативної групи повинен надати максимальну інформацію в зоні своєї компетентності. Прийнявши рішення про оренду якого-небудь розважального комплексу, кафе тощо, необхідно дізнатися про умови та строки оренди та бронювання, визначитися з варіантом меню. Дізнатися вартість послуг оператора і фотографа, домовитися про обсяг і терміни їх робіт. Визначитися з приблизною вартістю запланованих подарунків. Необхідно закласти певну суму на придбання до свята, що здійснюються в останній момент - квіти, напої, цукерки. На кінець цього етапу підготовки потрібно мати готові замовлення по таким підпунктами, як місце проведення свята і фото-відеозйомка.
4
Придбайте заплановані подарунки. Це можна робити завчасно, з метою заощадити кошти. Крім цього, якщо є необхідність, також отримуються нагородні грамоти та запрошення. Безпосередньо перед святом купуються квіти і цукерки. Якщо прийнято рішення самостійно прикрашати приміщення для свята, то також купують і матеріали, необхідні для цього.
Зверніть увагу
Основною проблемою в підготовці свята найчастіше буває несвоєчасне внесення коштів у касу свята. Для оптимізації цього процесу найрозумніше розбити загальну суму на три етапи внесення. Суму краще озвучити відразу, приймати у відповідність до встановлених термінів. Способами оповіщення батьків можуть служити телефон, інтернет, кошторис-роздруківка. Цей спосіб дозволить організаторам завжди мати готівку для передоплати та оренди.
Корисна порада
У рідкісних випадках діти ніяк не беруть участь в процесі підготовки власного свята. Зазвичай під керівництвом когось із викладачів організовується концерт, капусняк або щось подібне. У тому випадку, якщо це не відбувається, ініціативу з організації розважальної частини заходу можуть взяти на себе батьки або запрошений аніматор.