Як зашнурувати кросівки. Як зав'язувати шнурки на високих кросівках.

Шнурки на кросівках і кедах з деяких пір перестали бути звичайним непримітним доповненням взуття, ставши ще одним незвичайним аксесуаром, які мають масу способів застосування. Сьогодні вміння оригінально і незвично зашнурувати взуття перетворилося на своєрідне мистецтво, і чим складніше і вправнішим ваша шнурівка, тим більше уваги притягають до себе ваші кросівки .
Інструкція
1
Простота і витонченістю відрізняється пряма шнурівка по-европейскі.Чтоби виконати її, пропустіть шнурок через нижні отвори і виведіть обидва кінці шнурка назовні. Після цього один кінець шнурка виведіть навхрест наверх, в отвір на протилежній стороні. Другий кінець шнурка також виведіть навхрест наверх, але не в наступне отвір, а пропустивши одне. Шнуруйте кросівки до кінця, вводячи шнурки одним кінцем в наступне протилежне отвір, а другим кінцем - через один отвір.
2
Ще один вид популярної шнурівки - прямокутна або пряма шнурівка, в якій відсутні діагональні перехресні смуги. Пропустіть шнурок через нижні отвори так, щоб кінці шнурка пішли всередину кросівка. Підніміть один кінець шнурка, що знаходиться справа, виведіть його з верхнього отвору і Протягніть в лівий отвір. Після цього підніміть вгору обидва кінці шнурка і виведіть назовні, простягаючи на протилежну сторону, зашнуровивая черевик так, щоб все виворітні сторони шнурка йшли паралельно один одному за отворами. Виведіть кінці шнурка через останні верхні отвори і зав'яжіть.
3
Зробити кросівки привабливіше і естетичніше дозволить шнурівка захованого вузла, яка буде особливо актуальною в тому випадку, якщо кросівки ви одягаєте, що не розшнуровуючи, і шнурівка на них грає тільки декоративну роль.
4
Повторіть метод прямокутної шнурівці, про яку йшла мова вище, але на початку розподіліть шнурок так, щоб його лівий кінець був коротше правого. Доведіть правий кінець шнурка до самого верху, а лівий залиште недошнурованним. Заведіть обидва кінці шнурка всередину кросівка і зав'яжіть їх під верхнім лівим отвором зсередини.
5
Красиво і незвично буде виглядати шнурівка у вигляді сходів, що дозволяє вкоротити занадто довгі кінці шнурка.Пропустіте шнурок через нижні отвори і виведіть назовні. Підніміть кінці до верхніх двом отворам, перехрестивши їх і протягнувши під вертикальної шнурівкою протилежного кінця. Щоразу два кінця шнурка перед наступними отворами повинні перехреститися, після чого кінці розводять в різні боки і вводять в наступні отвори. Акуратно затягніть шнурівку, щоб вона виглядала красиво.
Шнуровка на кросівках чи черевиках може стати не тільки способом утримати взуття на нозі, але і модною деталлю. Одне іншому аніскільки не заважає, особливо при величезному асортименті шнурків в магазинах. Можна вибрати короткі і довгі шнурки, різнокольорові, вузькі і широкі. І зав'язати їх можна теж по-різному.
Інструкція
1
Класичну шнурівку всі знають з дитинства, тому що для дитячих черевик вона найзручніше. Виведіть обидва кінці шнурка через нижні отвори зсередини назовні. Правий кінець шнурка введіть знизу в наступне отвір з лівого боку шнурівки, а лівий - в праве. Шнурки при цьому перехрестяться. Зашнуруйте весь черевик і зав'яжіть кінці бантиком.
2
Спробуйте зробити «класичну шнурівку навпаки». Через нижні отвори введіть обидва кінці шнурка всередину кросівка. Правий кінець шнурка виведіть назовні через наступне ліве отвір, а лівий - відповідно, навпаки. Шнурки при цьому перехрестяться всередині кросівка. Такий спосіб шнурівки виглядає більш декоративно, ніж перший, і при цьому менше рвуться шнурки.
3
Ніколи не помічали, як шнурують черевики європейські туристи? Цей спосіб так і називається - європейський. Введіть обидва кінці шнурка через нижні отвори всередину черевика і потім виведіть їх назовні через край шнурівки. Один кінець проведіть навхрест через наступне отвір, інший - теж навхрест, але через один отвір. Далі обидва шнурка вводяться навхрест через один отвір до кінця шнурівки.
4
Крім перехрещених, бувають і прямі шнурівки. Наприклад, їх рекомендували солдатам деяких армій під час бойових дій, щоб в разі поранення в ногу, можна було швидко зняти черевик. При цьому способі кінці шнурка вводяться всередину черевика. Потім один кінець шнурка виведіть назовні через наступне отвір з цього ж боку шнурівки, простягніть і знову введіть всередину черевика через такий самий отвір з іншого боку. Другий кінець шнурка (наприклад, лівий) виведіть назовні з лівого ж боку, пропустивши один отвір. Простягніть і введіть всередину через таке ж по висоті отвір. Пропустіть один отвір і знову виведіть кінець шнурка. Шнуруйте так, поки один кінець шнурка не досягне верхнього отвору, звідки його потрібно вивести назовні. Точно так же виводиться назовні другий кінець.
5
С прямий шнурівкою можна пофантазувати. Можна, наприклад, зробити один кінець шнурка значно довшим. Короткий кінець, пройшовши через нижній отвір усередину черевика, відразу виводиться назовні через саме верхнє отвір з цього ж боку. Довгий кінець без всякого перехрещування виводиться через наступне отвір, протягується і вводиться всередину через такий самий отвір з іншого боку шнурівки. Пропустіть один отвір і знову виведіть шнурок назовні.
6
Спробуйте різні варіанти поєднання прямої і класичної шнурівки. Наприклад, "римська шнурівка" починається як класична. Кінці шнурка виводяться назовні через нижні дірочки, перехрещуються і знову вводяться всередину. Потім один кінець шнурка введіть в наступне по висоті отвір з цього ж боку, виведіть назовні, простягніть і введіть в отвір тієї ж висоти. Підніміть його на один отвір вгору і виведіть назовні. Інший кінець шнурка при цьому виводиться назовні з того ж боку шнурівки, але через один отвір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Hbzq0WS7-o
Зверніть увагу
Не купуйте для кросівок занадто довгі шнурки.
Корисна порада
Якщо на заднику є петелька, то кросівки шнурують звичайним способом, потім обидва кінці шнурка протягують з різних сторін в цю петельку і зав'язують ззаду.