Як об'єднати дві мережеві карти.

Зазвичай для того, щоб створити локальну мережу на два комп'ютери, користувачі з'єднують між собою мережеві картки обох ПК. Цей метод досить зручний, тому як для його здійснення ніяких додаткових пристроїв не потрібно.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Подібні локальні мережі найчастіше створюються для налаштування синхронного доступу до інтернету з двох комп'ютерів. Також врахуйте, що цей спосіб підходить і для пар типу «ноутбук + ПК» і «ноутбук + ноутбук».
2
Вам потрібні три мережеві картки для синхронного доступу до інтернету, тому придбайте додаткову. Якщо роль маршрутизатора і сервера виконує стаціонарний комп'ютер, купіть карту PCI-формату. У випадку зі зв'язкою «ноутбук + ноутбук» вам знадобиться USB-LAN перехідник.
3
Підключіть до комп'ютера або ноутбука другий мережевий адаптер. До нього підключіть один кінець кабелю. Інший же його кінець потрібно підключити до мережного адаптера другого комп'ютера відповідно.
4
У цьому випадку у вас уже вийшла локальна мережа, однак для отримання доступу до глобальної мережі потрібно налаштувати деякі параметри мережевих карт.
5
Увімкніть комп'ютер, підключений до інтернету, якщо ви цього ще не зробили. Дане з'єднання, швидше за все, вже налаштоване. Далі відкрийте його властивості, потім меню «Доступ», після чого включіть функцію під назвою «Дозволити іншим комп'ютерам мережі використовувати це підключення е інтернету». Тепер збережіть налаштування.
6
Далі потрібно перейти до властивостей мережевої плати, з'єднаної з другим комп'ютером. Спочатку виберіть протокол інтернету TCP/IP (v4), перейдіть до налаштувань даного протоколу. Для цієї мережевої картки задайте статичний мережеву адресу: 85.85.85.1. На цьому налаштування першого ПК закінчена.
7
Перейдіть до аналогічного вікна на другому ПК/ноутбуку. Ввести потрібно наступні значення, що випливають, власне, з налаштувань попередньої мережевої плати: - 85.85.85.2 - IP; - 255.0.0.0 - маска підмережі; - 85.85.85.1 - бажаний DNS-сервер; - 85.85.85.1 - основний шлюз.
8
Далі залишилося зберегти настройки і переконатися, що доступ до інтернету отримали обидва комп'ютера.