Як відключити мережеву карту в bios.

Поки що виробниками комп'ютерної техніки так і не було придумано способу захисту мережевих плат від перепадів напруги, що виникають через, наприклад, попадання розряду блискавки в мережеве устаткування або накопичення на проводах статичної електрики понад допустиму норму. Мережева карта внаслідок такого навантаження виходить з ладу, і виникає необхідність її відключити.

Інструкція
1
Щоб відключати або включати різні пристрої апаратним способом, в кожному персональному комп'ютері існує спеціальна базова система введення-виведення, більш відома широкому колу користувачів як BIOS. Різні фірми-виробники материнських плат забезпечують доступ до даної системи по-своєму. Однак принцип у них у всіх все ж однаковий.
2
Для входу в базову систему введення-виведення необхідно відразу, як тільки комп'ютер увімкнеться, натиснути одну з функціональних клавіш на клавіатурі. Це може бути Delete (Del), Escape (Esc), F10, F12. Тут вибір тієї чи іншої клавіші залежить від виробника "материнки". Якщо вам не вдалося увійти в BIOS з першої спроби, просто перезавантажте ПК і спробуйте знову, натиснувши вже на іншу клавішу. І так намагайтеся, поки не знайдете потрібну. Хоча ви також можете уважно простежити за тим, що пишеться на моніторі. Можливо, ви побачите там, яку клавішу необхідно натискати.
3
Увійшовши в BIOS, ви будете спостерігати синій екран з меню, розділений на дві частини. Побіжно оглянувши пункти меню, знайдіть розділ зі словом Integrated (вбудований) в назві.
4
Знайшовши потрібний розділ, увійдіть в нього. Після цього знайдіть рядок з наступним змістом (приблизно): Onboard LAN Controller. Якщо мережева плата ще не була відключена, навпаки цього рядка ви побачите статус Enabled або Enhanced. За допомогою клавіатури (так як маніпулятор миші не працює в BIOS) змініть даний статус на Disabled. Після здійснення даної операції натисніть на клавіатурі клавішу Esc, після чого ви повернетеся в початкове меню.
5
У другій половині екрану вам необхідно вибрати наступний пункт: Save Settings. Далі з'явиться вікно, де вас запитають все на тому ж англійською мовою, чи дійсно ви бажаєте зберегти зміни. Дайте відповідь ствердно, натиснувши на клавішу Y.
6
Тепер ще раз натисніть Esc, після чого система вас запитає, чи хочете ви завершити роботу з новими налаштуваннями. На клавіатурі натисніть все ту ж клавішу Y, після чого комп'ютер автоматично перезавантажиться.