Як полагодити ремінь безпеки.

Коли ремінь безпеки у вашому авто переклинює, то це може позначитися на пересуванні по дорогах не кращим чином. Мало того, це створює загрозу вашій безпеки. Якщо ж ремінь зламаний, необхідно його терміново ремонтувати. Ви ж не хочете регулярно платити штрафи? То-то же.
Інструкція
1
Якщо існує така можливість, зверніться краще прямо до офіційного дилера. При автосалонах зазвичай є станції технічного обслуговування. Професійні техніки, що працюють там, виправлять неполадки в максимально стислі строки. У тому ж випадку, якщо сервісу такого при автосалоні немає, вирушайте на фірмову станцію технічного обслуговування. Там в обов'язковому порядку обслуговують авто на гарантії, а також весь модельний ряд тієї чи іншої марки.
2
Однак відремонтувати ремінь безпеки можна і самостійно. Для цього, якщо він виліз повністю і не закручується назад, зніміть обшивку. Під обшивкою ви зможете побачити барабан. Причина несправності, швидше за все, криється в поломці саме цього барабана. Справа в тому, що в ньому є пружина, яка може вискочити від зайвої напруги. Поставте її на своє місце, і тоді ремінь скрутиться назад, як і раніше. Тільки вам потрібно бути дуже уважними, тому як барабан може почати різко обертатися. Якщо ж ви вчасно зреагувати не встигнете, можуть постраждати ваші руки.
3
Ремінь безпеки може також почати заклинювати частіше, ніж зазвичай. Тоді зробіть наступне. Зніміть обшивку, потім знайдіть механізм, що призводить ремінь в рух, і просто-напросто його почистіть. Справа в тому, що в більшій частині випадків саме забруднення і є причиною несправності. Причому ремонт такого роду можна проводити різними способами. Перший спосіб: витягти і почистити механізм.
4
Однак процес, описаний в попередньому кроці, досить трудомісткий і займає чимало часу. Тому зручніше використовувати інший варіант. Візьміть балончик зі спеціальним барвником. Вприскування пару раз його в механізм, потім протягніть кілька разів ремінь вперед-назад. Своїм рухом він автоматично прочистить головки механізму. В результаті ремінь перестане заклинювати.
5
Також можна, замість того щоб ремонтувати ремінь безпеки, замінити його повністю. Для цього необхідно просто підібрати ремені, які підходять для конкретно вашої моделі авто, і відправитися на станцію техобслуговування, де вам зроблять заміну протягом години максимум. Такого роду ремонт обійдеться вам приблизно в 3000 рублів.
Якщо переклинює ремінь безпеки, то це вже загроза безпеки пересування на автомобілі. А вже якщо він зламався, то ремонтувати його необхідно терміново. Звичайно якщо ви не екстремал і не хочете платити регулярно штрафи. Усунути подібного роду несправність можуть не тільки майстри-професіонали, але й ви самі.
Інструкція
1
Якщо у вас є така можливість, найкраще зверніться до офіційного дилера. Як правило, при автомобільних салонах є станції техобслуговування. Там професіонали-техніки усунуть неполадку. В крайньому випадку, якщо на території салону сервісу немає, ви можете відправитися на фірмову станцію техобслуговування. Туди, де в обов'язковому порядку обслуговуються автомобілі на гарантії і весь модельний ряд вашої марки.
2
Акуратно постарайтеся відремонтувати ремінь самі, у разі коли він повністю виліз, а назад не закручується. Для цього зніміть обшивку. Під нею ви побачите барабан. Швидше за все причина поломки саме в ньому, так як в ньому є пружинка, яка від зайвої напруги може випасти. Вставте її на місце, і ремінь обов'язково скрутитися тому. Тільки будьте дуже уважними. Адже барабан може різко почати обертатися. І якщо ви не встигнете зреагувати, то постраждають ваші руки.
3
Якщо ремінь безпеки часто просто заклинює, то спробуйте виправити це таким способом. Зніміть обшивку, знайдіть механізм, який приводить в дію власне ремінь і просто почистіть його. Тому що в більшості випадків саме забруднення є причиною поломки. Причому такий ремонт можна проводити різними способами. Перший - витягнути механізм і почистити його. Але процес цей досить трудомісткий і займає багато часу. Тому зручніше і практичніше використовувати інший варіант. Візьміть балон зі спеціального очисного рідиною. Пару раз введіть його в механізм, після чого кілька разів простягніть ремінь вперед і назад. Він своїм рухом автоматично почистить головки механізму і перестане заклинювати.
4
Також ви можете скористатися таким способом ремонту ременів безпеки, як їх повна заміна. Для цього просто підберіть відповідні вашому автомобілю ремені і вирушайте на станцію технічного обслуговування. Там вам протягом максимум години замінять деталі. Такий ремонт вам обійдеться в 3000 рублів.