Як зробити абонентський ящик.

Осередок, яка замикається на ключ, - на зразок тих, що розташовані в супермаркетах, - ось що являє собою абонентський ящик у відділенні зв'язку. Якщо стандартний поштовий ящик в будинку не викликає довіри (або його взагалі немає - і таке трапляється), то можна попросити зробити для вас абонентський ящик в поштовому відділенні і вже не побоюватися за схоронність кореспонденції.
Вам знадобиться
  • паспорт;
  • гроші для оплати;
  • документи від пошти РФ
Інструкція
1
Визначтеся з поштовим відділенням, в якому вам потрібно буде відкрити свій абонентський ящик . Не обов'язково вибирати самий найближчий від вашого будинку. Можливо, вам буде зручніше заходити на пошту там, де ви працюєте.
2
Попросіть співробітників абонентського відділу пошти познайомити вас з документами, необхідними для «резервації» абонентського ящик а. Якщо є вільні комірки, працівник відділення зв'язку видасть вам заяву і договір, який буде потрібно заповнити у двох примірниках. У договорі на послуги з абонування ящик а треба написати прізвище, ім'я, по батькові, номер паспорта, місце і дату його отримання та відомості про установу, що видав паспорт. Після представник поштового відділення назве вам номер ящик а, який теж слід вписати в папери.
3
Уточніть розмір передоплати. Сума залежить від періоду, під час якого ви будете користуватися абонентським ящик ом згідно з договором. Однак цей термін не може бути менше трьох місяців.
4
Напишіть в документах свої реквізити (насамперед - адреса та номер телефону). Дані поштового відділення повинні бути вже вказані в договорі. Номер документа проставлять самі працівники пошти після того, як папери підпише керівник даного відділення. Затверджений начальством свій екземпляр договору протягом декількох днів відправлять на ваш абонентський ящик .
5
Внесіть в касу відділення зв'язку передоплату і надайте чек співробітникам абонентського відділу. Вони видадуть вам ключ від ящик а. Важливо, щоб вони при вас ретельно перевірили ящик , звернувши особливу увагу на замикає пристрій.
6
Не забувайте індекс поштового відділення і номер вашого абонентського ящик а. Саме ця інформація буде потрібно вам для отримання кореспонденції.
Зверніть увагу
Заздалегідь продовжувати договір, своєчасно вносячи абонентську плату.