Як перемістити блок.

При роботі з текстом користувачеві може знадобитися поміняти пропозиції або цілі абзаци місцями або розташувати фрагменти якимось нестандартним чином. Перемістити блок тексту в додатку Microsoft Office Word можна кількома способами.
Інструкція
1
Виділіть блок тексту, який хочете перемістити. Зробити це можна за допомогою лівої кнопки миші або поєднанням клавіш. Комбінація клавіш Shift і стрілки вправо/вліво на клавіатурі дозволяє виділити один друкований знак, стрілки вгору/вниз - один рядок. Ctrl, Shift і стрілка вправо/вліво виділяють слово, а якщо використовувати стрілки вгору або вниз, можна виділити цілий абзац.
2
Після того як потрібний фрагмент буде виділений, підведіть до нього курсор і натисніть ліву кнопку миші. Утримуючи її натиснутою, перетягніть блок тексту в те місце документа, яке вам необхідно. Відпустіть кнопку миші.
3
Інший варіант: виділіть блок і клацніть по виділенню правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть команду «Вирізати», - фрагмент тексту буде поміщений в буфер обміну. Встановіть курсор в тому місці, в яке хочете перемістити блок , і знову клікніть правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть команду «Вставити».
4
Виклик команд може здійснюватися і з клавіатури. Поєднання клавіш Ctrl і X дозволяють вирізати потрібний фрагмент тексту, а клавіші Ctrl і V - вставити його в інше місце документа. Також для цього можна скористатися кнопками на панелі інструментів на вкладці «Головна».
5
Якщо ви розміщували текст за допомогою інструмента «Напис», необхідно діяти інакше. В даному випадку текст поміщений в задану область, яка має кордони. Щоб перемістити такий блок , виділені не сам текст, а рамку навколо нього, після чого перетягніть цю рамку в потрібне вам місце, утримуючи ліву кнопку миші. Текст, що знаходиться в межах кордонів, є невід'ємною частиною об'єкта «Напис», він переміститься разом з рамкою.
6
При роботі з текстом, що знаходяться в осередках таблиці, підійде будь-який з описаних варіантів. Все залежить від конкретних умов: іноді необхідно перемістити тільки текстову частину, іноді - осередок або ж кілька суміжних осередків.