Як додати пропозицію.

У процесі спілкування в соціальних мережах досить часто виникають ситуації, коли абсолютно незнайомі люди надсилають пропозицію стати друзями. При цьому не важливо, який соціальною мережею ви користуєтесь - віртуальне пропозицію про дружбу виглядає однаково скрізь.
Інструкція
1
Щоб відповісти на отримане пропозицію і додати користувача у друзі, відкрийте будь-який інтернет-браузер і завантажте сторінку із запитом про додавання.
2
Якщо ви відкрили сторінку соціальної мережі, яку найчастіше відвідуєте, і на екрані відразу ж з'явилося вікно з повідомленням «Користувач такий-то бажає додати вас у друзі», значить, ви отримали віртуальне пропозицію про дружбу.
3
Іноді повідомлення про пропозицію стати друзями швидше з'являється серед листів вашої електронної пошти. У цьому випадку в папці «Вхідні» ви побачите лист, де буде написано, що користувач з таким-то логіном просить включити його в список друзів.
4
Не поспішайте переходити по посиланню і перевірте, чи не є джерелом розсилка «спаму». Для цього натисніть на логін користувача в електронному ящику або в віконці повідомлень соціальної мережі. Вивчіть всю інформацію, заявлену користувачем у своєму профілі.
5
Якщо ви не знайомі з цією людиною і не бачите жодних точок дотику, відхиліть пропозицію про дружбу або ігноруйте.
6
Якщо ж ви знайомі з користувачем або вам сподобався його профіль, погоджуйтеся на отримане пропозицію про дружбу. Будучи віртуальними друзями, ви зможете не тільки спілкуватися з цікавим вам людиною, але і розширите коло знайомих до «друзів» користувача.
7
Щоб додати знайденого користувача у друзі, поверніться в свій аккаунт у соціальній мережі і знайдіть в панелі меню розділ про друзів.
8
Пропозиції про дружбу, як правило, зберігаються в таких пунктах, як «Друзі» або «Сповіщення». Натисніть на потрібний пункт і в списку знайдіть логін користувача. Виділіть запис з пропозицію м про дружбу і натисніть на функцію «Прийняти» в нижній частині вікна.
9
У випадку, якщо ви бажаєте відхилити пропозицію про дружбу, замість функції «Прийняти» натисніть на пункт «Відхилити».