Як в'язати гачком стовпчик без накиду. Як обв'язати край капелюх гачком.

В'язання гачком - захоплююче хобі. Освоївши техніку в'язання, починаючи з пров'язування простих петель і закінчуючи ажурними і складними візерунками, ви отримаєте масу можливостей для подальшої творчості і створення різноманітних моделей за допомогою гачка і пряжі. Починати вчитися в'язати потрібно з азів майстерності - для початку вам потрібно відпрацювати техніку в'язання найпростіших петель і візерунків. Один з таких простих елементів, без якого не обходиться жодне в'язання - це простий стовпчик без накиду , що є основою для інших стовпчик ов, більш складних з техніки пров'язування.
Інструкція
1
Щоб зв'язати стовпчик без накиду , почніть з в'язання звичайної ланцюжка повітряних петель, з якою завжди починається будь в'язане гачком полотно. Зв'яжіть ланцюжок потрібної довжини, після чого поверніть гачок і введіть його в третю повітряну петлю від краю.
2
Притримуючи робочу нитку пальцями лівої руки, зачепите її гачком і простягніть через третю від краю повітряну петлю, в яку ви щойно ввели гачок.
3
Ви побачите, що на гачку утворилися дві петлі. Знову зачепите гачком робочу нитку і протягніть її вже не через одну, а через дві освічених петлі, і злегка затягніть нитку. Ви пов'язали свій перший стовпчик без накиду .
4
Продовжуйте провязивать стовпчик і без накиду стільки, скільки буде потрібно - до кінця ланцюжка повітряних петель. У вас вийде стільки ж стовпчик ов, скільки петель було в ланцюжку.
5
Дов'язати перший ряд стовпчик ов, переверніть в'язання і зв'яжіть ще одну повітряну петлю для переходу на наступний ряд.
6
Введіть гачок в другій стовпчик наступного ряду від краю і знову пров'яжіть дві петлі, а потім протягніть через них робочу нитку, щоб зв'язати стовпчик без накиду . Таким чином, ви зможете зв'язати полотно будь-якої довжини і ширини.
7
Згодом, коли ваша техніка в'язання вдосконалюється, ви зможете чергувати стовпчик і без накиду зі стовпчик ами з накидом, а також з двома і трьома накиду ми, і створювати цікаві та оригінальні полотна з різноманітними візерунками.
Зверніть увагу
Стовпчики без накиду, мабуть, використовуються найчастіше, і їх можна розглядати як відправну точку в подальшому навчанні в'язання гачком. Стовпчики без накиду - невисокі, утворюють щільне полотно. У верхній частині стовпчика ви помітите петлю, в якій виділяють передню (ближче до працюючого) і задню стінки.
Корисна порада
Основні елементи в'язання гачком - це повітряна петля, стовпчик без накиду і стовпчик з накидом. Інші елементи - їх похідні. Візерунки в'язання складаються з різних сполучень повітряних петель і стовпчиків. Гачок тримають в правій руці, як олівець чи ручку. Вказівний палець трохи висунутий вперед і лежить на гачку.