Як налаштувати веб-сторінку.

Тільки ледачий сьогодні не замислювався про створення власної веб-сторінки , що б вона з себе ні представляла: особистий блог, сайт-візитка або ж міський портал. От тільки далеко не кожен замислюється про те, як правильно налаштувати веб- сторінку, аби та не відлякувала відвідувачів, а навпаки, всім своїм виглядом змушувала затримати на себе увагу.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, доступ до хостингу, програми і засоби для створення дизайну сторінок.
Інструкція
1
Налаштуйте дизайн веб-сторінки . В інтернеті як ніде діє правило «По одягу зустрічають ...». Саме приємне і грамотно виконане оформлення сторінки в першу чергу заявляє про якість і корисність наданої на сайті інформації. Буває таке, що користувач помилково зайшов на який-небудь сайт, але не зміг його відразу закрити, тому що його погляд був заворожений професійним оформленням і цікавими flash-ефектами. У підсумку в очах пошукових систем даний сайт виглядає цікавим, тому що користувачі затримуються на ньому і ходять по сторінках. Пошукові роботи присвоюють йому деякі значення і ставлять його у видачі вище конкурентних веб-сторінок, оформлених за шаблоном. Але стежите за тим, щоб не переборщити з різними графічними «примочками», інакше результат буде протилежний - користувачі відразу будуть закривати вашу сторінку, лякаючись великої кількості складних елементів, ідучи після цього на більш зрозумілі сайти конкурентів. Як правило, розробка дизайну веб-сторінок займає багато часу, адже потрібно знайти золоту середину між привабливим і лякає оформленням.
2
Налаштуйте навігацію по сторінці. Грамотно побудоване меню з цікавими категоріями змусить користувача побродити по сайту в пошуках цікавого і допоможе йому не загубитися в купі інформації. Якщо веб-сторінка являє собою сайт-візитку, подбайте про те, щоб користувач відразу ж знайшов ваші контакти і прейскурант цін.
3
Налаштуйте сторінку під пошукові системи. Щоб не потрапити під санкції від Яндекса, видаліть всі дублюючі веб-сторінки . До того ж, подбайте про мета-тегах, таких як Descriptions, Title і Keywords. Це допоможе просунути вашу сторінку в пошуковій видачі.
4
Якщо ви маєте намір розміщувати рекламні блоки на сторінці, подбайте про те, щоб вони не заважали користувачам і були красиво оформлені. Наприклад, у випадку реклами від Google Adsense в мережі повно схем розташування рекламних блоків, які будуть залучати на себе кліки і в той же час не позначаться на відвідуваності і поведінкових факторах в негативну сторону.
Зверніть увагу
Не ставте на веб-сторінці спливаючі вікна і банери, особливо з непристойним змістом. Це вважається поганим тоном і підходить лише для дорвеев, але ніяк не для пристойної сторінки.
Корисна порада
Найчастіше показуйте веб-сторінку людям, далеким від веб-майстерності, і питайте їх думки. Адже ви робите сторінку для звичайних користувачів, а власну думку буває іноді надто упередженим.