Як видалити історію з пошуку Mail.ru. Як видалити інформацію з пошукача.

Більшість відомих пошукових систем намагається зберігати історії веб- пошуку кожного користувача. До цього списку входять такі компанії, як «Яндекс», Google і Mail.ru. Історія пошуку видаляється індивідуально для кожного браузера, в залежності від того, користувалися ви їм чи ні.
Вам знадобиться
  • - Internet Explorer;
  • - Mozilla Firefox;
  • - Opera.
Інструкція
1
Користувачі інтернету прагнуть видалити історію веб- пошуку з різних причин, однією з яких є бажання приховати шукані фрази. Для серії браузерів Internet Explorer настройка цієї опції буде різнитися.
2
Internet Explorer 6. У головному вікні запущеної програми натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості оглядача». У вікні, перейдіть до вкладки «Загальні» і клацніть по кнопці «Очистити журнал».
3
Internet Explorer 7. Після запуску програми відкрийте верхнє меню «Сервис» і виберіть рядок «Видалити журнал оглядача». У вікні, натисніть кнопку «Видалити журнал», перед вами з'явиться діалогове вікно, в якому потрібно клікнути «Так» або натиснути клавішу Enter.
4
Internet Explorer 8 і вище. Відкрийте верхнє меню «Сервис» і виберіть рядок «Видалити журнал оглядача». Перед вами з'явиться вікно, в якому необхідно поставити позначку навпроти пункту «Журнал і« Дані веб-форм »і натиснути кнопку« Видалити ».
5
Mozilla Firefox. Відкрийте верхнє меню «Інструменти» і виберіть пункт «Стерти недавню історію». Перед вами з'явиться діалогове вікно, в якому необхідно натиснути розкривається "Очистити" і вибрати потрібний рядок. Потім розкрийте меню «Подробности» і виберіть пункти «Журнал форм і пошуку », а також «Журнал відвідувань і завантажень». Натисніть на кнопку "Очистити зараз" і закрийте поточне вікно.
6
Google Chrome. Відкрийте браузер. У відкритому вікні натисніть іконку з гайковим ключем (кнопка «Налаштування»), яка знаходиться в правому верхньому куті. В контекстному меню виберіть рядок «Інструменти» і клацніть по пункту «Очистити дані переглядача». Потім поставте позначку на пункті "Очистити історію відвіданих сторінок» і натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду».