Як виставити фото на сайт.

У мережі інтернет користувачі можуть спілкуватися, обмінюватися аудіо-та відеофайлами, ділитися своїми фотографіями . Якщо вам необхідно виставити фото на сайт, можна вибрати той спосіб дій, який підійде вам більше всього.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо ви є адміністратором сайт а, ви можете завантажити фотографію безпосередньо на свій ресурс. Авторизуйтесь і виберіть у меню «Управління» пункт «Файловий менеджер». Відкриється нове діалогове вікно. Натисніть в ньому на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до файлу, збереженому на вашому комп'ютері. Дочекайтеся закінчення завантаження.
2
У режимі візуального редагування сторінки натисніть на кнопку «Зображення» і вкажіть у вікні шлях до файлу, тільки що завантаженому за допомогою файлового менеджера. Якщо необхідно, задайте додаткові параметри (розміщення на сторінці, ширина полів і так далі) і натисніть на кнопку ОК. Підтвердіть зміни на сторінці, натиснувши на кнопку «Зберегти».
3
Якщо ви хочете виставити фото на сторонньому ресурсі, вам підійде один з декількох варіантів. Якщо на сайт е передбачена можливість завантаження фото, у формі відповіді натисніть на кнопку «Прикріпити зображення». У вікні вкажіть директорію, в якій збережено зображення на вашому комп'ютері. Далі оформляйте свій пост звичайним способом. Після натискання на кнопку «Відповісти» фото буде відображатися у вашому повідомленні. На деяких сайт ах спосіб завантаження може бути схожий на той, що описаний в перших двох кроках.
4
На тих сайт ах, де неможливо завантажити зображення, можна вставити посилання на фото. Саму ж фотографію необхідно завантажити на сторонній фотохостинг, наприклад Radikal. Відкрийте сторінку обмінника, вкажіть, з якого джерела буде завантажено ваше зображення (з комп'ютера або з мережі інтернет). Для першого випадку натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до зображення на ПК. Для другого варіанту скопіюйте адресу сторінки з зображенням і вставте його у відповідне поле.
5
Натисніть на кнопку «Завантажити» і дочекайтеся повного закінчення завантаження. Після цього з'являться посилання, які вам необхідно буде додати в своє повідомлення на іншому сайт е. Скопіюйте посилання та вставте її в поле для відповіді. Будьте уважні: формати зображень бувають різні (зменшене фото, повний масштаб). Читайте підписи до посилань, щоб не помилитися з вибором.