Як перевести гроші в Швейцарію.

Існує безліч способів перевести гроші за кордон, наприклад, в Швейцарію. І щоб вибрати найбільш підходящий для вашої ситуації, бажано дізнатися докладніше про кожен з них.
Інструкція
1
Для термінового переказу скористайтеся послугами однієї з міжнародних систем, наприклад, Western Union. Грошовий переказ через цю систему можна зробити в банку або в поштовому відділенні. Спеціальна жовта наклейка в назвою компанії сповістить вас, що там приймаються подібні платежі. Повідомте оператору ім'я, прізвище і місто проживання особи, якій ви відправляєте гроші . Оплатіть вартість послуги і внесіть суму для переказу через касу. Вам видадуть квитанцію, в якій буде вказано код відправлення. Повідомте його тій людині, яка отримуватиме гроші в Швейцарії.
2
Крім Western Union існують і інші організації, що займаються перекладами грошей в Швейцарію. Скористайтеся їх послугами, якщо людина, якій ви шлете гроші , живе неподалік від їхніх офісів. Наприклад, кошти, відправлені через систему Contact, можна отримати в Берні, Лозанні, Цюріху та Женеві.
3
Якщо ви хочете заощадити на вартості перекладу, зробіть його через банк. Для цього відкрийте рахунок в одному з російських фінансових установ. Потім прийдіть до відділення банку і заповніть заяву на переказ визначеної суми на швейцарський рахунок. Для цього вам потрібен буде не тільки номер рахунку, а й назва банку, його відділення, де був відкритий рахунок, а також SWIFT-код. Засоби стануть доступні швейцарському одержувачу через три-п'ять робочих днів.
4
Перевезіть гроші з собою, якщо ви особисто їдете в Швейцарію. Але майте на увазі, що безмитно і без декларації ви зможете провезти тільки суму, еквівалентну трьом тисячам євро.
Зверніть увагу
При відправці грошей на власний банківський рахунок за кордоном можуть виникнути проблеми. Від вас буде потрібно довідка з податкової інспекції про походження грошей, що забере багато часу. Рішенням проблеми стане відправка коштів на ваш рахунок від імені близького родича. В цьому випадку, якщо сума не перевищує декількох тисяч євро або їх еквівалента в швейцарських франках, проблем бути не повинно.