Як підготуватися до співбесіди англійською мовою.

Співбесіда англійською мовою належить тим здобувачам, які хочуть отримати престижну і високооплачувану роботу в закордонній фірмі або в російській компанії, що тісно співпрацює з іноземними партнерами. У деяких компаніях воно може тривати хвилин 10-15, але вдругих вам належить відповідати на питання протягом години і більше. І в тому, і в іншому випадку, ваша задача - показати впевнене володіння англійською мовою.
Інструкція
1
З перших хвилин ви повинні справити хороше враження на свого співрозмовника, тому необхідно заздалегідь підготуватися до співбесіди англійською мовою . Будьте готові до того, що вступна частина розмови буде присвячена встановленню контакту і вас можуть запитати про те, як справи, чи легко ви знайшли дорогу і чи подобається вам погода. Відповідайте спокійно, впевнено і дружелюбно, ввічливо і коротко. Уже за цими відповідями ваш співрозмовник може скласти враження про рівень знання мови і ваших комунікативних здібностях.
2
Основні питання, які будуть цікавити вашого співрозмовника - отримане вами освіту та досвід роботи. До питань освіти можуть бути віднесені роки навчання в старших класах школи, інститут і ті тренінги та спеціальні курси, які ви закінчили за останній час. Розповідаючи про досвід роботи, ви повинні згадати будь-яку діяльність, яка прямим або непрямим чином пов'язана з виконанням обов'язків по даній вакансії.
3
Підготуйте заздалегідь коротку розповідь про це і відповіді, на ті питання, які можуть виникнути. Правильно використовуйте дієслова в минулому і теперішньому часі, розповідаючи про те, де ви працювали і чим займаєтеся тепер.
4
Форма співбесіди увазі діалог, тому будьте готові підтримувати бесіду, а не перераховувати факти своєї біографії. Обміркуйте і сформулюйте відповіді на питання про те, чим вас приваблює робота в даній компанії, які ваші цілі і прагнення. Роботодавця може зацікавити причина, по якій ви пішли з минулого місця роботи, і те, як ваш начальник оцінював її результати.
5
Будьте готові обговорити риси і властивості свого характеру, які можуть допомогти або перешкодити виконанню роботи, а також ті, які дають уявлення про ваш кругозір - членство в клубі або об'єднанні, хобі.
6
Якщо посада, на яку ви претендуєте, керівна, продумайте відповіді про стиль керівництва, який ви практикуєте, і підготуйте приклади того, як вам вдалося подолати проблеми зі співробітниками - їх небажання чи невміння працювати.
7
Обов'язково підготуйте і задайте на співбесіді питання про те, що буде входити у ваші обов'язки, хто буде вашим керівником, яким чином ви будете звітувати перед ним.