Як вибрати японські годинники.

Японські годинникарі давно і успішно конкурують з відомими лідерами годинникової промисловості - швейцарськими фірмами. Якість їх продукції вже можна порівняти, а ціна більшості японських виробів набагато демократичніше, що і визначає переваги покупців. Дизайнери годин з країни Висхідного Сонця відрізняються більшою креативністю, тому вибрати японські годинник досить складно - при незмінно високій якості вам запропонують сотні варіантів оформлення.
Інструкція
1
Тим, кому до душі класичний стиль, варто придивитися до солідним і надійним механічним годинах, які стануть показником статусу. Чоловічі моделі частіше виконані в традиційному класичному стилі, а жіночі відрізняються різноманітністю дизайнерських рішень, використовуваними матеріалами і варіантами прикраси. Деякі з моделей механічних годинників для жінок по праву можуть вважатися розкішними ювелірними прикрасами. Фірми Orient і Seiko пропонують найширший вибір механічних годинників.
2
Якщо вам потрібен функціональний і точний годинниковий механізм, який ви будете носити не для престижу, а просто для того, щоб знати час, купите кварцові годинник . Їх масовий випуск Японія почала однією з перших - ще в 1969 році. Дизайн багатьох з них повторює механічні аналоги, але ціна при цьому значно нижче. Додатковою перевагою кварцового годинника є найвища точність.
3
Далі продумайте вимоги до функціонала годин. Якщо ви ведете активний спосіб життя, займаєтеся спортом або ваша робота пов'язана з фізичними та механічними навантаженнями, є сенс вибрати особливо міцний годинниковий механізм. Фірма Casio випускає знамениті годинник G-Shock, які відрізняють унікальна конструкція та неперевершені протиударні властивості. Вам можуть запропонувати ці моделі з самим різним функціоналом - стійкі до низьких температур, з різними датчиками, вбудованими в корпус: частоти пульсу, швидкості пересування, глибини і висоти над рівнем моря. Можна придбати модель з барометром, альтиметром, компасом і навіть відеокамерою.
4
Тому, хто не пред'являє до своїх годинах підвищених вимог по надійності, слід вибирати, керуючись тільки своїм смаком. Вартість японських годин відносно невелика, тому молодим людям, які віддають перевагу постійну зміну іміджу та стилю, можна придбати кілька годин, оформлених у різних стильових напрямках. Втім, ця рада підійде і жінкам, які часто використовують свої годинки як аксесуар і прикраса.
5
До оформлення молодіжних серій залучаються відомі дизайнери та вуличні художники, тому підлітку і активному молодій людині можна буде вибрати годинник в стилі hi-tech або «графіті», зручні, функціональні і дуже стильні.
6
Підвищені вимоги до екологічності та безпеки використовуваних матеріалів пред'являються до годинника дитячих серій. Вони, як правило, мають міцні корпусу з різнокольорової високоякісної пластмаси і їх циферблати оформлені так, щоб дитині було зручно визначати, котра година.