Як видалити домашню сторінку Яндекс.

Домашня сторінка - це інтернет-сторінка, яка автоматично завантажується при запуску браузера. Якщо ви раніше вибрали для старту пошуковик « Яндекс », а тепер хочете встановити якийсь інший ресурс, необхідно звернутися до інструментів вашого інтернет-оглядача.
Інструкція
1
Існує декілька варіантів старту. В одному випадку завантажується будь-яка інтернет-сторінка, обрана користувачем, в іншому - чиста вкладка. У деяких браузерах можливо початок роботи з візуальних закладок, але це тільки в тому випадку, якщо встановлено розширення « Яндекс .Бар» або подібне йому.
2
Щоб встановити в якості домашньої сторінки сайт за власним вибором, запустіть браузер. В Mozilla Firefox у верхньому рядку меню виберіть пункт "Інструменти" і клікніть лівою кнопкою миші по пункту «Налаштування» в спадному меню. Відкриється нове вікно.
3
Перейдіть в ньому на вкладку «Основні». В групі «Запуск» в рядку «Домашня сторінка» введіть адресу сайту, з якого повинна починатися робота в мережі інтернет. Якщо хочете, щоб завантажувалася порожня вкладка, впишіть в вказане поле about: blank. Натисніть на кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу. При наступному запуску браузера замість пошуковика « Яндекс » буде завантажена або порожня сторінка, або вибраний вами сайт.
4
У браузері Internet Explorer назви пунктів меню дещо відрізняються. Відкрийте програму і в меню «Сервис» виберіть пункт «Властивості оглядача». Коли відкриється нове діалогове вікно, зробіть активною вкладку «Загальні» і введіть потрібні вам дані в групі «Домашня сторінка». Також можна скористатися кнопками «Порожня», «Поточна», «Вихідна» з даної групи. Не забудьте застосувати нові настройки.
5
По описаного принципу можна змінити домашню сторінку в будь-якому іншому браузері. Єдина складність, яка може виникнути у недосвідченого користувача - це відсутність рядка меню у вікні інтернет-оглядача. Щоб виправити ситуацію, клікніть по панелі меню у вікні браузера правою кнопкою миші. В контекстному меню встановіть маркер напроти пункту «Рядок меню» («Панель меню»), використовуючи ліву кнопку миші.
Практично кожна програма, яку ви встановлюєте на комп'ютер, ненав'язливо вимагає додати сайт виробника в домашню сторінку вашого інтернет-браузера. Як правило, більшість домашніх сторінок, які з'являються в браузері, що не прочитуються користувачем повністю. Тому багато хто вирішує не користуватися цією функцією.
Вам знадобиться
  • - інтернет-браузер
Інструкція
1
Непотрібні, а часом настирливо з'являються домашні сторінки ви легко зможете прибрати за допомогою настройки браузера. Розглянемо найбільш популярні інтернет-браузери на сьогоднішній день.Internet Explorer. В цьому браузері може бути кілька домашніх сторінок, є можливість видалити як одну, так і всі домашні страніци.Откройте браузер: меню "Пуск" - "Internet Explorer" або меню "Пуск" - "Усі програми" - "Стандартні" - "Internet Explorer ".Натисніть на стрілочку поруч з кнопкою" Додому "-" Видалити "- виберіть сторінку, яку потрібно видалити -" Так ". При виборі "Видалити все" відбудеться видалення всіх домашніх страніц.Еслі в вашому браузері стоїть доповнення Яндекс.Бар, то внизу браузера з'явиться повідомлення про призначення домашньої сторінки.
2
Mozilla Firefox. В цьому і наступних браузерах існує підтримка тільки однієї домашньої страніци.Откройте браузер: меню "Пуск" - "Усі програми" - "Mozilla Firefox" .Натисніть меню "Інструменти" - "Настройки" - у вікні, виберіть вкладку "Основні" - очистіть поле "Домашня сторінка".
3
Opera. Відкрийте браузер: меню "Пуск" - "Усі програми" - "Opera" .Натисніть меню "Сервіс" - "Властивості оглядача" - "Домашня сторінка" - поставте значення "С порожній (about blank)". Opera AC. "Інструменти" - "Налаштування" (або Ctrl + F12) - "Основні" - поле "Домашня сторінка" залиште порожнім.
4
Google Chrome. Відкрийте браузер: меню "Пуск" - "Усі програми" - "Google Chrome" .Натисніть меню (гайковий ключ) - "Параметри" - "Основні" - в розділі "Головна сторінка" виберіть значення "Відкривати сторінку швидкого доступу".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h1ztfSHbCIc