Як позбутися від синців і саден.

Синці та садна на тілі - досить часте явище в повсякденному житті. Позбутися від цієї недуги можна, використовуючи перевірені рецепти народної медицини. При цьому обов'язково відвідайте фахівця. Досвідчений лікар, вивчивши стан шкірного покриву, призначить необхідний курс лікування.
Вам знадобиться
  • - перекис водню;
  • - йод;
  • - розчин марганцівки;
  • - бинт;
  • - пластир.
Інструкція
1
Якщо при ударі шкірний покрив тіла не пошкоджений, негайно прикладіть до даної ділянки лід. Таким чином, холод миттєво звузить судини, що призведе до уповільнення надходження крові до місця удару. Саме за рахунок цієї процедури подальший синяк проявить себе не так інтенсивно. Лід прикладайте систематично, з перервами. Прохолоджуйте забій не більше 15-20 хвилин. Пам'ятайте: лід повинен бути сухим. Для цього тримайте його загорнутим в рушник або пакет.
2
На другу добу після отримання забиття приступайте до прогріванню даної ділянки. Цією процедурою ви досягнете поступового розширення судин, що призведе до розсмоктування навіть незначної гематоми.
3
При отриманні садна процедури з охолодженням і прогреванием не принесуть жодного результату в регенерації тканин. В даному випадку негайно промийте рану, використовуючи слабкий розчин марганцівки або перекису водню. Після цього заклейте її медичним пластиром зі спеціальною марлевою подушечкою або забинтуйте. Таким чином, ранка почне повільно затягуватися і біль швидко стихне.
4
Для прискорення процесу відновлення стінок судин і тканин використовуйте бодягу. Даний засіб швидко позбавить ваше тіло від синяка. Бодяга продається в аптеках у вигляді порошку або мазі. Цей препарат відмінно розсмоктує інфільтрати, що призводить до швидкому одужанню.
5
Для самостійно приготування засоби на основі бодяги розведіть невелику кількість порошку перекисом водню до отримання консистенції кашки. Нанесіть цю суміш на уражену ділянку. Пам'ятайте: мазь на основі бодяги наноситься легкими рухами, щоб уникнути появи подразнення шкіри. Через 15-20 хвилин залишки кошти змийте теплою водою. Після цього нанесіть на шкіру живильний крем. Дану процедуру проводите 1-2 рази на день.