Як зібрати пластикові стелі. сучасний пластикова стеля.

Пластикові панелі - довговічний і невибагливий сучасний матеріал. Він широко застосовується для обробки стель в різних приміщеннях: ванній кімнаті, кухні, коридорі. Завдяки простоті монтажу, пластикові панелі дозволяють за короткий час приховати непривабливі стики, шви й нерівності. Щоб отримати рівний глянцева стеля, потрібно мати необхідні інструменти, підготувати поверхню і правильно укласти на неї панелі.
Вам знадобиться
 • - водяний рівень;
 • - перфоратор;
 • - дриль;
 • - ножівка;
 • - гострий ніж;
 • - кутник або простий трикутник;
 • - дюбеля;
 • - саморізи 4 мм;
 • - металеві напрямні, профіль;
 • - малярський шнурок відбійний;
 • - олівець;
 • - пластикові панелі.
Інструкція
1
Визначте рівень пластикового потолкаІзмерьте висоту приміщення у всіх кутах і відзначте той, який нижче всіх. Відступите від нього 4 - 5 см вниз і на цій висоті за допомогою рівня зробіть позначки на стінах по всьому периметру кімнати. Поєднавши мітки разом, отримаєте горизонтальну лінію розташування майбутньої стелі.
2
Виготовте каркас поштовхатися можна зробити з різного матеріалу: дерева, пластика або металу. Якщо у вас немає впевненості в якості дерев'яних рейок, проведіть монтаж каркаса з металевого профілю. Встановіть по лінії розмітки на двох протилежних стінах металеві напрямні. Спосіб їх кріплення залежить від матеріалу стін. Якщо це бетон або цегла - потрібно перфоратор або дриль і дюбеля. Для міжкімнатних стін, обшитих гіпсокартоном, скористайтеся саморізами. Змонтуйте на напрямних через кожні 60 см металеві профілі. Вони кріпляться перпендикулярно майбутнього положенню пластикових панелей. Якщо довжина профілю недостатня, наростите відсутню частину.
3
Наріжте панеліІзмерьте відстань між протилежними стінами, для чого зніміть мірки уздовж їх довжини. При відсутності архітектурних недоліків в кімнаті стіни строго вертикальні, тому наріжте панелі відразу на всю площу стелі. Якщо відстань уздовж стін, де буде збиратися пластикова стеля, неоднаково - готуйте не більше 2 панелей. У такому приміщенні доцільно уточнювати перед нарізкою розмір кожної панелі.
4
Продумайте освітлення Зробіть розводку електричного кабелю в місцях, де будуть світильники. Отвори під них можна вирізати на будь-якому етапі монтажу пластикової стелі. Якщо освітлення у вигляді точкових світильників, то отвори вирізайте заздалегідь за допомогою дриля з коронкою. Для підвіски люстри скористайтеся кріпленням на базовій стелі, а на зібраному пластиковому тільки проколіть невеликий отвір для проводу.
5
Покладіть панеліПрікрепіте першу панель до обрешітки за допомогою саморізів. Другу вставте в паз першої і закріпіть у всіх точках дотику з каркасом. Проведіть аналогічні дії, поки вся обрешітки не буде закрита. Слідкуйте, щоб при монтажі панелей між ними не залишалося зазорів. По закінченню робіт наклейте по периметру приміщення пластиковий куточок - він закриє стики і кріплення і додасть стелі закінчений вигляд.
Зверніть увагу
Не забудьте про правила безпеки при проведенні розводки кабелю і підключення освітлювальних приладів. При уявній простоті потрібні навички проведення електромонтажних робіт.
Корисна порада
Якщо ви маєте намір робити вбудоване освітлення, залиште зазор між стелею і пластиковими панелями не менше 10 - 13 см.