Як ловити карася на вудку. Як зробити вудку на карася.

При риболовлі на карася можна зловити великий улов, якщо мати хороші снасті, використовувати прикормку для риби в залежності від сезони і вдало підібрати насадки. Грунтовно підготуйтеся до лову карася на вудку, і тоді вас чекає успіх на рибалці.
Інструкція
1
Оберіть місце лову карася . Різні його види водяться як в заболочених і штучних водоймах, так і в озерах і річках. Підбирайте берег водойми таким чином, щоб сонце було у вас за спиною, коли ви будете на ньому сидіти. Місце для риболовлі має бути тихим, адже карась дуже обережна риба.
2
Підберіть вудку і снасті. Придбайте поплавкову або донну вудку, конструкція якої може бути будь-хто. Ви можете використовувати вудилище довжиною до трьох метрів. Вам необхідно оснастити його безинерціонной котушкою і тонкої і одночасно міцною волосінню. Коли будете готувати поплавкову снасті, зверніть увагу, що необхідно підібрати його з таким розрахунком, щоб над водою перебувало не більше однієї його третини. Гачок краще поставити невеликого розміру.
3
Придбайте підгодовування і наживку для карася . Він буває досить вибагливий, тому поставтеся до підготовки прикормки з особливою ретельністю. Ви можете використовувати як підгодовування, наприклад, суміш з макухи, добре прожареного на сковорідці, геркулесу і пшоняної каші. Крім того, підійдуть розім'яту варену картоплю, розмочені сухарі і різні каші. Підберіть насадку, наприклад, використовуйте комах з того водоймища, в якому ви ловите рибу, черв'яків, тісто або опариша.
4
Підготуйтеся до риболовлі. Перед ловом карася вам не варто користуватися парфумерією. Різкий сторонній запах може відлякати рибу. Надіньте одяг, що підходить по сезону і погоді. Подбайте про те, щоб захистити себе від вологи. Виберіть відповідний час для риболовлі, наприклад, ранній ранок, і приступайте до лову. Підгодувати рибу, насадите наживку і закиньте вудку. Коли карась почне клювати, тримайте лісочку в натяжку. Плавно підводите ваш майбутній улов до берега, а потім використовуйте подсачка.