Як вибрати ледянка.

ледянка називають специфічну модель санок, розроблену спеціально для дітей трьох-п'яти років. Ці маленькі дешеві санки завоювали величезну любов у малюків та їхніх батьків, однак вони можуть бути травмонебезпечні. Від грамотно обраної громаки залежить не тільки якість відпочинку, а й безпеку вашої дитини.
Інструкція
1
Стандартні громаки представляють собою щось на зразок підкладки, пластикової тарілки, на якій можна з'їжджати з гірки. Вони можуть відрізнятися за формою: від простих овальних до «коритець». Перевагу краще віддати більш дорогим ледянка-коритця, оскільки їх постачають ручним гальмом і двома ручками по краях. Всередині у таких «коритець» зазвичай мається поглиблення для ніг, завдяки яким дитина може впертися і з комфортом розташуватися. При цьому громаки-коритця здатні розвинути більшу швидкість, ніж звичайні ледянкі- «підкладки». Таким чином, «коритця» одночасно і веселіше і безпечніше. Однак потрібно врахувати, що вони не призначені для катання по обмерзлих гіркам: на них вони стають нестійкими і завалюються.
2
Якщо ви маєте намір вибрати найпростішу ледянка-тарілку , зупиніть свій вибір на моделі з ручкою, а ще краще - з двома. Крім того, бажано, щоб у громаки було посилено дно: так малюк не буде перевертатися. У продажу також можна відшукати моделі з ременем безпеки. Ще один нюанс: навіть у найпростіших «тарілок» можуть бути невеликі бортики. Такі тарілки набагато безпечніше, ніж абсолютно плоскі.
3
Врахуйте, що навіть якщо ледянка має особливу ковзаючу поверхню, вона погано котиться по свіжому і пухкому снігу. Свою назву ці санки отримали тому, що на них добре кататися по обмерзлих гіркам. Для того щоб кататися при будь-яких погодних умовах, можна взяти ледянка-корито або взагалі іншу модель санок.
4
Ледянки роблять зі спіненого пластику, і при покупці вам варто переконатися в якості матеріалу. Він повинен бути морозостійким, екологічно чистим і, звичайно ж, міцним.
5
Нарешті, зверніть увагу на вагу. Ледянка не повинна бути занадто важкою, щоб малюку не було важко підніматися з нею на гірку.
Корисна порада
Ви також можете придбати двомісну ледянка, на якій можна кататися удвох.