Як виконати обрамлення таблиці.

При роботі з таблицею користувачеві може знадобитися зробити її кордони більш чіткими і яскраво вираженими або, навпаки, приховати їх. У додатку Microsoft Office Word зробити це можна за допомогою декількох інструментів.
Інструкція
1
Відкрийте програму і створіть таблицю за допомогою кнопки «Таблиця» на вкладці «Вставка». Для того щоб приховати зовнішні кордони таблиці , виділіть її та натисніть вкладку «Головна». У розділі «Абзац» натисніть на кнопку у вигляді стрілки поруч з мініатюрою розкресленого квадрата. Виберіть з меню, що випадає пункт «Немає межі» або «Внутрішні кордони». Всі світло-сірі лінії в таблиці не будуть виводитися на друк. До цього способу можна звернутися в тому випадку, якщо до обрамлення таблиці не пред'являються особливі вимоги.
2
Щоб отримати доступ до розширених параметрах таблиці , встановіть курсор в будь-якій комірці. Стане доступне контекстне меню «Робота з таблицями». Відкрийте в ньому вкладку «Конструктор». Для того щоб вибрати стиль оформлення внутрішніх осередків таблиці та її кордонів, можете скористатися готовими шаблонами з розділу «Стилі таблиць». Зверніть увагу: у тому ж розділі є кнопка «Кордони», з її допомогою можна застосувати до таблиці той же ефект, який був описаний в першому кроці.
3
Якщо вам необхідно змінити обрамлення таблиці на нестандартне, наприклад, вибрати інший колір, товщину, стиль кордонів, зверніться до розділу «Намалювати кордони». Виберіть за допомогою кольорової палітри і випадаючих списків у відповідних полях потрібний вам стиль. Курсор миші змінить свій вигляд. Проведіть з'явилися «олівцем» за вже наявними кордонів таблиці , і ви отримаєте обрамлення в заданому стилі.
4
Також ви можете викликати діалогове вікно «Межі і заливка» і задати всі потрібні параметри, пересуваючись по його вкладках. Виділіть таблицю і клацніть в виділеній області правою кнопкою миші. Виберіть у спадному меню пункт «Кордони і заливка». У вікні можна провести ті ж налаштування, що були описані вище: вибрати тип кордонів, стиль і товщину пера, колір обрамлення.