Як вводити скрипт.

Іноді скрипт перед виконанням перетвориться в виконувану програму - «компілюється». Але частіше непрофесійному програмісту доводиться мати справу зі скрипт ами, які залишаються набором команд, призначеним для виконання іншою програмою - «інтерпретатором». Саме ці скрипт и доводиться вводити спочатку в редактор, а потім і в виконувану програму.
Інструкція
1
Якщо у вас немає потрібного скрипт а, але ви готові його створити, то вводити код - частіше говорять «набирати» - можна в будь-якому текстовому редакторі. Однак набагато зручніше використовувати для цієї мети спеціалізовані редактори - в них передбачена велика кількість додаткових функцій, які дозволяють створювати скрипт и набагато швидше і навіть з комфортом. Механізм автозаповнення в таких додатках за вас дописує імена команд і функцій, опція підсвічування синтаксису забарвлює набирається код в красиві і інформативні кольору. Редактор без вашої участі форматує більшу частину вводиться коду, спливаючими підказками інформує про те, які атрибути доступні для набирається в даний момент тега. Є ще маса різних корисних, а для початківця програміста навіть необхідних опцій, передбачених у спеціалізованих редакторах коду, але відсутніх в редакторах тексту. Тому використовуйте для введення скрипт ов, наприклад, Adobe Dreamweaver, Zend Studio, Nusphere PhpED і т.д.
2
Інші інструменти потрібні, якщо скрипт вже існує і його треба ввести в працююче додаток. Якщо створений сценарій треба ввести, наприклад, до складу скрипт ов, обслуговуючих роботу будь-якого веб-ресурсу, робочим інструментом може стати програма для копіювання файлів на сервер. Використовуйте ftp-клієнт, якщо є доступ до сайту з цього протоколу. Знайти програму цього роду можна в інтернеті, їх існує дуже багато як в безкоштовному варіанті, так і за гроші. Встановіть, наприклад, FileZilla, SmartFTP, FlashFXP і т.д. А якщо у вашій системі вже інстальований популярний файл-менеджер Total Commander, використовуйте вбудований в нього ftp-клієнт.
3
Деякі скрипт и вимагають суміщення описаних вище кроків - як набирати, так і включати в роботу їх потрібно в одному додатку. Наприклад, це відноситься до вбудованих у веб-сторінки JavaScript-сценаріями або скрипт ам, які вводяться і виконуються в консолі комп'ютерних ігор. У другому випадку запустіть гру і в потрібний момент викличте на екран консоль, натиснувши призначену цій команді клавішу - найчастіше це значок тильди (~). В одному з кутів ігрового поля з'явиться окреме віконце і вам можна буде приступати до введення скрипт а. Натискання клавіші Enter зазвичай призводить до виконання введених команд, але не виключено, що у вашій грі це робиться інакше. Уточнити це можна в описі або в геймерском співтоваристві цієї гри в інтернеті.