Як знайти попутника.

Чим ближче літо, тим частіше ми замислюємося про відпустку. Добре тим, у кого склалася дружна компанія для подібних поїздок, але що робити в разі, якщо поїхати з вами на морської берег (на гірські схили, в автобусний тур) абсолютно нікому? Якщо для літнього відпочинку у вас є час і гроші, але, на жаль, немає попутника - це не привід залишатися в задушливому місті.
Інструкція
1
Звичайно, можна відправитися на відпочинок на самоті. Це по-своєму зручно: ви не будете ні від кого залежати, не доведеться витрачати час на пошук попутника і обговорення з ним поїздки. Але у такого відпочинку є й мінуси. Наприклад, може бути просто нудно - в разі чого буде не з ким порадитися і взагалі перемовитися слівцем. Хоча є ймовірність, що компанія знайдеться безпосередньо на відпочинку, але гарантій таких ніхто не дасть. Крім того, проживання в готелі на самоті зазвичай виявляється істотно дорожче, ніж в номері на двох.
2
Якщо ви вирішили шукати попутника в поїздку, краще не затягувати з пошуками. Перш за все, слід ще раз опитати знайомих і родичів: раптом хтось із них все-таки захоче скласти вам компанію.
3
Якщо серед знайомих попутник так і не знайшовся, це означає, що необхідно розширити коло знайомств. Робити це треба завчасно, а не напередодні відльоту. Крім того, що вашій майбутній попутникові потрібно встигнути змінити свої плани відповідно до ваших, є ще одна вагома причина знайомитися заздалегідь - необхідно якомога більше дізнатися про людину, з яким ви будете подорожувати.
4
До вибору попутника варто поставитися відповідально. Можна скористатися спеціальним ресурсом в Інтернеті, який присвячений саме пошуку попутників. Уважно вивчіть сайти, присвячені відпочинку - вони часто розміщують оголошення потенційних попутників. Не поспішайте викладати своє оголошення, спочатку ознайомтеся з чужими - цілком ймовірно, що вони допоможуть вам у пошуках.
5
Якщо ви не знайшли таким чином попутника , варто зареєструватися на спеціальних форумах, присвячених цій темі. Там ви не тільки зможете вибрати потрібну людину, але і дізнатися його в процесі спілкування. Розмістивши оголошення, можна поспілкуватися з відгукнулися на нього і домовитися з ними про зустріч, після чого вже зробити вибір або продовжити пошуки.
6
Зустріччю не можна нехтувати, до від'їзду слід зустрітися з майбутнім попутником хоча б разу три, щоб переконатися, що з цією людиною ви будете в безпеці. Запитуйте у нього про все, що вам цікаво, чесно відповідайте на його питання, але будьте пильні і уникайте ділитися особистою інформацією. Попутникові абсолютно ні до чого знати, що квартира ваша буде пустувати, а ключі від неї ви традиційно ховаєте під килимком.
7
Якщо після декількох зустрічей ви остаточно визначитеся зі своїм вибором, це означає, що можна починати активну підготовку до прекрасного відпочинку в хорошому товаристві.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TyMFJDtcFw4