Як швидко вилікувати мозолі. швидко прибрати мазолей.

Мозоль - обмежене потовщення шкіри, яке з'являється в результаті тривалого тиску або тертя. Можуть утворюватися на пальцях, підошвах, міжпальцевих складках стоп. Часто дуже болючі. Бувають мокрі і сухі. Непролеченний мокра мозоль перетвориться в суху, боротися з якою набагато складніше.
Вам знадобиться
  • - алое;
  • - лейкопластир, пемза;
  • - сіль, сода, прополіс;
  • - хвойна живиця;
  • - картопля, мед;
  • - вощина, полин, горілка;
  • - гліцерин, касторове масло, оцтова кислота 70% -ва, рослинне масло.
Інструкція
1
Хорошим заживляющим ефектом при мокрих мозолях володіє алое. Розріжте невеликий шматочок алое вздовж аркуша і розділіть його навпіл. Нанесіть половинку шматочка аркуша зрізом до мозолі і закріпіть лейкопластиром. Пластир не відкривайте протягом доби. Знявши, обробіть мозоль йодної настойкою. При необхідності повторіть процедуру з листом алое.
2
Використовуйте прополіс для видалення мозолі . Попередньо распарьте ноги в мильно-содової ванночці протягом 15 хвилин. Для приготування розчину візьміть на літр води чайну ложку соди питної, столову ложку солі харчової. Ноги протріть і прикладіть до мозолі розігріту пластинку чистого прополісу. Зафіксуйте пластиром або забинтуйте, якщо мозоль на підошві. Пов'язку, не знімайте протягом 5 діб. Після її зняття размягченную мозоль видаліть пемзою, попередньо розпарити ноги.
3
Мокра мозоль швидко гоїться і легко видаляється, якщо на неї накласти свіжу живицю будь-яких хвойних дерев. Живицю заклейте лейкопластирем. Міняйте через добу.
4
Ороговілі мозолі легко видаляються при використанні наступного складу. Натріть на дрібній тертці одну картоплину. Змішайте півсклянки тертої картоплі зі столовою ложкою меду. Прикладіть на ороговілі ділянки шкіри аплікацію з приготовленої суміші і зафіксуйте пов'язкою. Раз на добу вміст замінюйте свіжим.
5
Візьміть 5 грам вощини, по столовій ложці розтертих і подрібненого листя полину і горілки. Всі компоненти розтерти до отримання однорідної маси. Ноги попередньо розпарити в мильно-содової ванночці. Промокнув шкіру, нанесіть на мозолі приготовлену суміш і зафіксуйте пластиром.
6
Візьміть по столовій ложці гліцерину і касторової олії, чайну ложку оцтової кислоти 70% -ної. Перемішайте склад. Распарьте ноги в мильно-содовому розчині і, злегка підсушивши, рясно змастіть ороговілі місця. Потім надіньте на ноги поліетиленові пакети і бавовняні шкарпетки. Процедуру виконуйте на ніч. Вранці помийте ноги мильним розчином і видаліть розм'якшити шкіру. Потім змастіть мозолі рослинним маслом або жирним кремом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VWh8M9-as_A
Корисна порада
Якщо в домашніх умовах не вдається позбутися від беспокоящей болючою мозолі, зверніться у клініку або салон. Там застосовують ефективне видалення за допомогою рідкого азоту, лазерного променя і ін.