Як відновити заблоковану сторінку.

Багато користувачів соціальної мережі Vkontakte при виявленні блокування своєї сторінки починають панікувати, бо не знають, як її можна відновити. Зробити це можливо як мінімум двома способами.
Інструкція
1
В першу чергу зверніться в технічну підтримку користувачів support@vkontakte.ru, поясніть ситуацію і попросіть розблокувати вашу сторінку. Якщо результату не буде, тоді скористайтеся іншим способом.
2
Зайдіть на свою сторінку Vkontakte і подивіться, з якої причини ваш аккаунт був заблокований, вона вказується трохи нижче напису «сторінка заблокована». Тепер для підтвердження своєї особи введіть номер мобільного телефону, до якого прив'язана сторінка, і натисніть "Далі". Протягом декількох хвилин вам надійде sms-повідомлення, що містить код, який введіть в спеціальне поле.
3
Якщо доступу до мобільного телефону у вас немає, натисніть на пункт «Натиснути тут». Перед вами відкриється форма відновлення сторінки. У порожньому полі вкажіть посилання на заблоковану сторінку і натисніть "Далі".
4
Тепер заповніть анкету, до якої вкажіть наступну інформацію: старий і новий номер телефону, адресу поштової скриньки, яка була вказана при реєстрації аккаунта, країну і місто місця проживання. В графі «Ваш коментар» напишіть, коли (дата) і з якої причини втрачено доступ до сторінки. Нижче натисніть кнопку «Виберіть файл» і завантажте будь відсканований документ, на якому є ваша фотографія, вказані ПІБ і місце проживання.
5
Нижче в полі «Ваша фотографія на тлі цієї сторінки» завантажте свою фотографію на тлі відкритої сторінки Vkontakte і натисніть «Відправити заявку», введіть капчу.
6
Протягом декількох хвилин на ваш електронний ящик надійде лист містить інформацію про прийняття вашої заявки та терміну її розгляду. Як правило, відповідь про результат приходить протягом 24 годин.
7
Якщо ви правильно заповнили анкету і завантажили якісні документи, вашу сторінку розблокують найближчим часом.