Як швидко забратися в квартирі.

Знову домочадці влаштували повний безлад в квартирі , а до приходу гостей залишається не так вже й багато часу. Але вам адже не хочеться виглядати недолугої господинею? Тому негайно приступайте до прибирання. Оптимізувати і прискорити даний процес вам допоможе побутова хімія, господарські предмети і деякі хитрощі.
Вам знадобиться
  • - серветки;
  • - ганчірки;
  • - засіб для чищення;
  • - губка;
  • - засіб для миття скла;
  • - засіб для миття унітазу;
  • - пилосос;
  • - кошик.
Інструкція
1
Почніть прибирання з кухні. Заткніть раковину пробкою і наберіть гарячу воду, додайте миючий засіб і замочіть брудний посуд (таким чином, вам буде потрібно менше часу для її очищення від засохлих залишків їжі). Поки посуд отмокает, протріть дверцята холодильника, плиту, стільницю і дверцята шаф. Попросіть чоловіка або дітей винести сміття. Приберіть всі зайві предмети, що створюють в кухні повний безлад. Тепер обполосніть посуд чистою водою.
2
Пустіть в ванну гарячу воду з душу і щільно закрийте двері. Мильні розлучення і бруд втечуть швидше після впливу пари. Насипте трохи миючого засобу в раковину і ванну, пройдіться жорсткою стороною губки, обполосніть. Всі тюбики і пляшечки приберіть всередину шафи. Дзеркало побризкати засобом для чищення скла і пройдіться сухою, чистою ганчіркою. Не забудьте покласти чистий рушник і новий шматок мила.
3
Почистіть унітаз дезинфікуючим засобом і обполосніть чистою водою. Брудна білизна, розкидане по квартирі , завантажте в пральну машинку. Змочіть ганчірку і витріть пил у всіх кімнатах, приділіть особливу увагу побутовій техніці (адже на ній накопичується величезна кількість пилу через статичної електрики).
4
Все розкидані речі (книги, косметику і т.д.) розкладіть по місцях, змусьте дітей зібрати свої іграшки. Дістаньте пилосос і швиденько пройдіться по всіх Паласіо, килимах і підлозі (прибравши крихти і сміття, вам буде набагато простіше протерти підлоги).
5
Заправте ліжка і поправте диванні подушки. Скляні та дзеркальні поверхні меблів збризніть спеціальним спреєм і протріть сухою ганчіркою.
6
Тепер прийшов час для вологого прибирання. Підніміть всі стільці та інші предмети, що перешкоджають миттю підлог. Не забувайте, що велика кількість пилу скупчується уздовж плінтусів, під батареями і ліжками. Помийте підлоги і витріть їх. Ваша квартира сяє чистотою, залишилося дочекатися приходу гостей.