Як в квартирі зловити мишу.

Спіймати миша в квартирі - завдання не з легких. Найпростіше скористатися спеціальними мишоловками, що продаються в будь-яких господарських магазинах. Якщо ж у ваші плани зовсім не входить вбивство, нехай шкідливого, але маленького нещасного звіра, краще вибрати для його упіймання більш гуманний спосіб.
Вам знадобиться
  • - широкий скотч;
  • - 2 олівця;
  • - глибока прозора миска;
  • - приманка (сир, ковбаса, горішки, чіпси і т. п.).
Інструкція
1
Купіть в магазині широкий скотч, на зразок того, яким зазвичай запечатують великі картонні коробки. Відріжте від нього смужку завдовжки 10-15 см. Візьміть два олівця рівної довжини, неважливо, простих або кольорових, і приклейте їх до скотчу на відстані 5 см один від одного. Вони повинні розташовуватися перпендикулярно смужці. Замість олівців можете скористатися двома однаковими прямими паличками.
2
Далі між приклеєними до скотчу олівцями помістіть приманку для мишки. Це може бути арахісове масло, невеликий шматочок сиру або ковбаси, горішки або картопляні чіпси.
3
Накрийте приклеєну приманку другий смужкою скотчу таким чином, щоб шматочок їжі визирав з-під плівки, а не був повністю прихований їй.
4
Тепер виберіть місце в квартирі, куди ви помістіть пастку для маленького гризуна. Найчастіше миші бігають не по всій площі приміщення, а уздовж його стін. Тому ідеальним варіантом для розміщення приманки є місце, розташоване посередині стіни близько плінтуса. Покладіть на нього квадратний шматок картону або щільного паперу.
5
Візьміть глибоку миску, краще прозору, такого розміру, щоб під нею вільно вмістилася спіймана в недалекому майбутньому миша . Підніміть її і притисніть до стіни за допомогою виготовленої раніше конструкції зі скотчу та олівців.
6
Як тільки миша виявить приготовлену вами приманку і підбіжить до неї, рівновага саморобної пастки буде порушено. В результаті цього олівці розійдуться в різні боки, а миска впаде на підлогу, накривши шкідливого гризуна і не заподіявши йому ніякої шкоди.
7
Про успішне результаті операції вам розповість перевернута миска, що лежить на підлозі. А якщо ви використовували для пастки прозору скляну або пластмасову посудину, то зможете і побачити спійманого звіра. Акуратно дістаньте мишку з-під миски і робіть з нею те, що захочете: залиште собі, здайте в зоомагазин або відпустіть на волю.