Як ліпити зі снігу.

Зима - пора року багатьох цікавих забав. Основним будівельним матеріалом взимку є сніг. З нього можна змайструвати все що завгодно, це лише справа практики. Найбільш популярною сніговою фігурою взимку є сніговик. Їм ми сьогодні і займаємося, розберемося, як зліпити сніговика з снігу . Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Візьміть жменю снігу і починайте м'яти її в руках. Формуйте сніг доти, поки у вас в руках не залишиться грудочку, який не буде розсипатися. Поступово додавайте снігу . Коли клубок буде розміром з невеликий кавун, його можна буде нарощувати, катаючи по снігу. Ком набиратиме все більше снігу і ставати об'ємніше. Зазвичай перший комок - підстава сніговика, його роблять найбільшим. Решта ж частини тулуба поступово зменшуються до голови. Зліпити стільки грудок, скільки вам потрібно.
2
Додайте кулі один на одному. Слідкуйте, щоб кулі не спали один з одного. Для цього беріть жменьки снігу і закладайте шви між грудками.
3
Приробити руки і ноги вашому красеню снеговику або сніжної бабі. Ноги можна зробити з невеликих грудочок. Зліпити грудочки і розмістіть їх на місці ніг. Щоб зробити ручки, потрібно також скачати два круглих грудочки, і приєднати їх трохи нижче шиї. Потім в ці грудочки слід вставити палички від дерева. Напрямок для рук ви можете вибрати будь-яке: вгору, в сторони, вниз. Але не вставляйте палички глибоко в тулуб сніговика, інакше зліплений ком може розвалитися.
4
Приступайте до прикраси свого сніговика. Для цього підійде все, що ви зможете винести з будинку або знайти на вулиці. Для носа сніговика ідеально підійде морквина, але якщо з якоїсь причини її немає під рукою, можна використовувати і ялинову шишку, такий ніс буде нітрохи не гірше. Для очей підійдуть гудзики, монетки, ягідки горобини і навіть камінці. Ротик можна викласти з насіннячок. Вдавлюйте насіння в сніг у формі посмішки.
5
Одягніть снеговику відро на голову, воно буде його шапкою. Якщо ж відра немає, прикріпіть на голову ялинову гілку або гілочки дерева - зробіть снеговику зачіску. Якщо у вас сніжна баба, зав'яжіть їй на голову хустку.
6
Розмалюйте вашого сніговика, якщо у вас є така можливість. Ви можете намалювати йому обличчя й одяг. На шию снеговику пов'яжіть шарф.
7
Дайте своєму снеговику в руки мітлу. Її ви можете змайструвати і самі за допомогою палиці і гілочок. Сніговик готовий! Він буде радувати своїм виглядом всіх перехожих, і дарувати їм тепло своєї усмішки.