Як включити вбудовану в ноутбук камеру. Як називається встроеная камера в ноутбуці.

Сучасні ноутбуки оснащують багатьма корисними пристроями. Нерідко можна зустріти мобільний комп'ютер, наділений вбудованою web-камерою. Її наявність дозволяє проводити відеоконференції без використання додаткового обладнання.
Вам знадобиться
  • - драйвери для камери;
  • - програма для роботи з web-камерою.
Інструкція
1
Перед початком роботи з web-камерою необхідно правильно налаштувати цей пристрій. Природно, для стабільного функціонування камери потрібна наявність певних драйверів. Підключіть мобільний комп'ютер до інтернету. Відвідайте сайт розробників даного ноутбука.
2
Відкрийте розділ завантажень і заповніть запропоновану таблицю. Вкажіть точне найменування моделі мобільного ПК. Це попередить можливі помилки, пов'язані з установкою невірного комплекту драйверів.
3
Завантажте запропоновані файли. Оновлення драйверів для web-камери. Використовуйте для цього функції меню «Диспетчер пристроїв». Якщо викачані файли мають формат exe, виконайте їх установку звичним методом.
4
Відкрийте керівництво користувача до вашого мобільного комп'ютера. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні паперовою копією, скачайте електронну версію інструкції з сайту. З'ясуйте поєднання клавіш, необхідне для активації web-камери.
5
Встановіть програму для настройки пристрою відеозахоплення. Варто відзначити, що для цього можна використовувати не тільки популярні месенджери. Якщо ви скачали програму з офіційного сайту розробників, використовуйте її для спочатку настройки пристрою.
6
Активуйте web- камеру і запустіть обрану програму. Оцініть якість зображення, передане на дисплей. Налаштуйте параметри роботи камери. Встановіть потрібні показники яскравості і контрастності.
7
Розпочніть налаштуванні мікрофона. Якщо ви використовуєте вбудований динамік, має сенс підсилити його чутливість. Відкрийте панель управління. Виберіть меню «Обладнання та звук».
8
Відкрийте підпункт «Управління звуковими пристроями». Перейдіть до вкладці «Зв'язок», виберіть потрібний мікрофон і натисніть кнопку «Властивості». У новому діалоговому меню відкрийте вкладку «Рівні». Виберіть чутливість мікрофона і його посилення, якщо потрібно.