Як відновити зовнішній жорсткий диск. Як відновити роботу зовнішнього жорсткого диска.

Методи відновлення зовнішніх жорстких дисків вельми схожі з аналогічними процесами, пов'язаними з картами пам'яті. Вибір способу добування інформації залежить від виду виниклої проблеми.
Вам знадобиться
  • Mount'n'Drive.
Інструкція
1
Найчастіше при роботі із зовнішніми жорсткими дисками виникає помилка, пов'язана з несумісністю формату з системою Windows. Зазвичай ця проблема виникає в результаті невірного відключення пристрою від комп'ютера. Якщо вас не цікавить інформація, розташована на зовнішньому вінчестері, просто відформатуйте накопичувач.
2
Підключіть жорсткий диск через наявний інтерфейс. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження системи. Натисніть клавіші Win і E для відкриття меню провідника. Клацніть правою кнопкою миші по іконці зовнішнього вінчестера.
3
У меню, виберіть пункт «Форматувати». Дочекайтеся запуску діалогового вікна. Виберіть формат файлової системи і вкажіть розмір кластера. Натисніть кнопку «Почати». Під'єднайте вінчестер до інтерфейсу після завершення форматування.
4
Якщо ж вам необхідно витягти інформацію з пошкодженого жорсткого диска, скористайтеся програмою Mount'n'Drive. Скачайте її з сайту розробників. Встановіть утиліту і відкрийте її.
5
Натисніть кнопку «Сканування» і почекайте, поки програма визначить зовнішній вінчестер. Тепер клацніть по з'явилася іконці правою кнопкою миші. У спадаючому меню виберіть пункт «Монтувати пристрій». Виберіть букву, яка буде присвоєна локальному диску.
6
Тепер відкрийте файловий менеджер і перейдіть до вмісту зовнішнього жорсткого диска. Скопіюйте необхідну інформацію звичним для вас способом. Пам'ятайте про те, що швидкість передачі даних може не перевищувати 500 Кбайт/с. Це означає, що процес копіювання інформації може зайняти досить багато часу.
7
Після вилучення необхідних файлів із зовнішнього накопичувача виконайте його форматування. Для цього використовуйте метод, описаний в третьому кроці, або спеціальні утиліти, наприклад HP USB Format Storage.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qfKAt-U0k9s