Як швидко навчитися комп'ютерної грамотності.

Уміння користуватися комп'ютером для одних людей - питання престижу, а для інших - можливість заробити на хліб з маслом. Але, на жаль, деякі люди, в резюме називають себе впевненими користувачами ПК, на роботі часто не можуть впоратися з такими завданнями, як пошук інформації в інтернеті або створення і редагування документа. Щоб уникнути подібних ситуацій, необхідно підвищити свою комп'ютерну грамотність.
Інструкція
1
Навчіться швидко друкувати на клавіатурі. Існує безліч різноманітних програм і методик, що дозволяють розвинути навик сліпий друку. Виберіть будь-яку з них і удосконалюйтеся. Оскільки при роботі з комп'ютером часто доводиться набирати тексти, цей навик вам неодмінно знадобиться. Також рекомендується вивчити клавіатурні скорочення і користуватися ними хоча б для виконання таких простих дій як копіювання, вставка тексту, видалення файлу і т.п.
2
Вивчіть тонкощі комп'ютерної термінології. Досвідченому користувачеві ПК слід знати, що таке файл, дефрагментація, форматування, архів, операційна система, антивірусна програма і т.п. Не називайте системний диск процесором, а монітор - комп'ютером. Якщо ви зіткнулися з незнайомим терміном, уточніть і запам'ятайте його значення.
3
Освойте пошук інформації в інтернеті. Правильно складайте запити: вони повинні бути короткими, але ємними. Не пишіть в рядку пошуку «користуватися програмою" або "як користуватися програмою за допомогою якої можна дзвонити іншій людині і говорити через мікрофон». Краще запитайте «як користуватися Skype».
4
Знайомлячись з новою для вас програмою, ретельно вивчіть всі її особливості. Якщо вам незрозуміло, як їй користуватися - прочитайте керівництво. Не старайтесь освоїти програму інтуїтивно, натискаючи на всі кнопки підряд і сподіваючись, що це призведе до потрібного результату. Звикайте читати довідкові матеріали: вони допоможуть вам не тільки зрозуміти особливості роботи конкретної програми, а й підвищити свою комп'ютерну грамотність в цілому.
5
Запишіться на спеціалізовані курси або купіть декілька дисків з уроками. Є й інший варіант - найняти репетитора, який допоможе вам підвищити комп'ютерну грамотність та відповість на всі питання, які у вас виникнуть в процесі роботи з ПК.