Як вибрати ноутбук за характеристиками. Як вибрати ноутбук за параметрами.

Вибір мобільного комп'ютера - це дуже непросте завдання. Щоб мати можливість працювати з усіма необхідними програмами і використовувати додаткові функції пристрою, необхідно ретельно вивчити характеристики ноутбука .
Інструкція
1
Починати вибір ноутбука слід з визначення типу цього пристрою і його призначення. Виберіть розмір мобільного комп'ютера. Пам'ятайте про те, що нетбуки, діагональ дисплея яких становить 10-13 дюймів, найчастіше не призначені для роботи з важкими програмами і 3D-додатками.
2
Приступіть до аналізу характеристик мобільного комп'ютера. Найважливішим елементом ноутбука є центральний процесор. Параметри його роботи визначають продуктивність комп'ютера. Краще всього використовувати ЦП з трьома або чотирма ядрами.
3
Обов'язково переконайтеся в тому, що мова йде про фізичних ядрах, а не про віртуальні пристроях, створених за допомогою технології Hyper-threading.
4
Об'єм оперативної пам'яті, найчастіше, не грає особливої ролі. Якщо в ноутбуці використовується 3 і більше Гб ОЗУ, зверніть увагу на характеристики модулів пам'яті. Мова йде про тактовій частоті шини передачі даних. З'ясуйте тип модулів пам'яті. Сучасні ноутбуки мають бути оснащені платами формату DDR3.
5
Другим за важливістю елементом мобільного комп'ютера є відеокарта. Зазвичай можна зустріти три типи відеоадаптерів: інтегрований чіп, дискретна плата і змішаний варіант. Якщо ви купуєте ноутбук для роботи з текстовими редакторами, перегляду фільмів і запуску простих 3D-програм, зупиніть увагу на інтегрованому відеоадаптер.
6
Такий тип відеокарти споживає порівняно мало енергії, що дозволяє значно рідше підключати ноутбук до мережі змінного струму. Якщо ж ви хочете використовувати ноутбук у якості мобільного ігрової станції або працювати з потужними 3D-редакторами, виберіть дискретну відеокарту.
7
Уточніть наявність зовнішніх інтерфейсів для підключення пристроїв. В сучасних мобільних ПК повинні бути присутніми порти USB, HDMI і D-Sub.
Корисна порада
Деякі ноутбуки оснащують відразу двома відеоадаптерами. Це дозволяє використовувати саме той режим роботи, який необхідний у даний момент. Варто відзначити, що такі мобільні ПК коштують трохи дорожче аналогічних моделей.