Як відновити фотографії на комп'ютері.

До процесу відновлення видаленої інформації необхідно підходити дуже відповідально. У більшості випадків файли вдається успішно відновити унаслідок невірного поводження з жорстким диском.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery;
  • - Magic Photo Recovery.
Інструкція
1
Відразу після видалення важливої інформації вимкніть комп'ютер. Це убезпечить вас від перезапису секторів жорсткого диска, на яких розташовані видалені файли. Скористайтеся іншим ПК для підключення до інтернету.
2
Скачайте програму Easy Recovery. Завантажте файли цієї утиліти на флешку або DVD-диск. Увімкніть перший комп'ютер. Виберіть розділ вінчестера, на який буде виконана установка програми. Не використовуйте для цього локальний диск, де знаходилися видалені фотографії .
3
Якщо ваш жорсткий диск чи не розбитий на розділи, виконайте установку програми Easy Recovery на USB-накопичувач. Тепер запустіть утиліту і відкрийте меню File Recovery.
4
У другому діалоговому меню перейдіть до параметру Deleted Recovery. Вивчіть відкрилося вікно. Виберіть розділ вінчестера, на якому буде виконаний пошук файлів.
5
Зверніть увагу на поле File Filter. Введіть у нього тип відновлюваних фотографій. Найчастіше зображення зберігаються у форматах jpg і bmp. Для підвищення якості сканування секторів вінчестера встановіть галочку поруч з пунктом Complete Scan.
6
Натисніть кнопку Next. Дозвольте програмі виконати необхідні операції. Через деякий час ви отримаєте список фотографій, які підлягають відновленню. Виділіть галочками потрібні файли. Натисніть кнопку Save. Виберіть папку для збереження даних.
7
Якщо ви хочете відновити фотографії з USB-накопичувача з пошкодженою файлової системою, встановіть програму Magic Photo Recovery. Використовуйте її в тому випадку, якщо файлова система вашої флешки має формат RAW.
8
Запустіть програму і вкажіть USB-накопичувач, який необхідно просканувати. Натисніть кнопку Scan і дочекайтеся завершення аналізу флешки. Тепер виділіть потрібні фотографії та натисніть кнопку Save. Вкажіть каталог на жорсткому диску, куди будуть розміщені вибрані фотографії .