Як побудувати сходи. Як побудувати курник своїми руками.

Побудувати драбину з технічної точки зору нескладно. Якщо ви маєте будівельну освіту, то для вас не складе труднощів самостійно підготувати будівельний матеріал, а також зібрати воєдино всі деталі. Однак якщо спеціальних навичок у вас немає, задача порядком ускладниться. Проте, вона не стане нездійсненним, тому дерзайте.
Інструкція
1
Щоб сходи у вас була безпечною, і по ній зручно було крокувати, висота щаблів повинна бути 15-18 см, а ширина їх горизонтальної частини (проступи) - близько 30 см. Для горищних і підвальних сходів ширина проступи збільшується до 36 см, а висота щаблів практично не змінюється (17 см).
2
Перше, що потрібно зробити - це провести ряд попередніх розрахунків. Після вимірювання простору, який є в наявності, розрахуйте загальну кількість ступенів, їх висоту, а також ширину сходів. Припустимо, вам потрібно розрахувати параметри сходів висотою 144,78 см: Визначте кількість сходинок. Просто поділіть загальну висоту на висоту однієї стандартної сходинки: 164,8/18 = 9,1. Округліть результат до цілих, тобто, до дев'яти; Тепер визначте висоту ступенів для вашого конкретного випадку. Для цього висоту поділіть на загальну кількість ступенів: 164,8/9 = 18,3.Получается, що вам потрібна драбина з дев'ятьма ступенями, що мають висоту 18,3 см.
3
Наступний етап - це підготовка підстави. Зробити це можна кількома способами. Якщо сходи невелика, можна скористатися найбільш швидким способом: спочатку олівцем за допомогою лінійки відзначте місця прорізів, потім позбудьтеся зайвого циркулярною пилкою. Нарешті, переконайтеся в тому, що ви все зробили і відзначили рівно.
4
Коли основа готова, можна продовжувати роботу. Закріпіть і прикрутіть сходинки до основи одна за одною. В кінці ви також можете закріпити вертикальну частину кожного ступеня, але це необов'язково.
5
Якщо ви не хочете возитися з інструментами і деревом, купите вже готову драбину , тим більше що вибір сходів в магазинах сприяє цьому. Однак якщо в вас прокинулося бажання зробити драбину самим, тоді сміливо беріться за роботу. Якщо ви в цьому новачок, зробіть спочатку що-небудь просте, типу сходів біля ганку будинку, що складається з трьох ступенів. З часом майстерність прийде до вас саме.