Як швидко забратися в будинку. гра зробити прибирання в будинку і в інших місцях.

Щоб швидко привести будинок в порядок, будуть потрібні нехитрі пристосування для прибирання, трохи вільного часу і, найголовніше - практика. Адже за відсутності необхідного досвіду прибирання може затягнутися.
Вам знадобиться
  • - швабра з функцією віджимання;
  • - серветки для прибирання;
  • - чистячі засоби.
Інструкція
1
Заведіть зручні предмети для прибирання. Обов'язково придбайте швабру з функцією віджиму, з нею миття підлоги забере у вас кілька хвилин. Купіть комплект серветок для прибирання. З ними багато господарські клопоти стануть просто непомітні. Наприклад, серветка для миття вікон і дзеркал дозволить навести чистоту за лічені хвилини. З нею не потрібно наносити засіб для чищення, мити вікна і дзеркала і витирати їх папером. Потрібно всього лише пройтися вологою серветкою, щоб очистити навіть найбрудніші поверхні.
2
Регулярно поповнюйте запаси засобів для чищення. Під рукою завжди повинні бути якісні препарати, які полегшать домашню працю. Наприклад, придбайте засіб, який не вимагає змивання. Його можна використовувати для миття стін і підлоги. Вони допоможуть заощадити масу часу. А для чистки кахлю, металу і скла придбайте засоби, які впораються із самими застарілими плямами за кілька секунд.
3
Приучитесь відразу прибирати речі на місце. Не дозволяйте собі складати їх куди попало. У кожній квартирі існують місця, де регулярно скупчуються речі. Це може бути тумбочка, трюмо або поличка близько виходу. Контролюйте себе, щоб не влаштовувати зайвий безлад.
4
Розбийте весь будинок на невеликі ділянки. Виконуйте прибирання тільки в одному місці, не відволікаючись на інші справи. На одну частину квартири витрачайте не більше 15 хвилин. Коли займаєтеся господарськими справами, відключіть телевізор, магнітофон і комп'ютер. Не витрачайте на них дорогоцінний час.
5
Щодня підтримуйте чистоту і порядок в домі . Після кожного прийому їжі привчіть себе мити посуд і раковину. Після відвідин ванної протирайте дзеркало. Якщо в процесі готування їжі у вас забруднилася плита, відразу помийте її. На ці справи ви витратите хвилини. Зате скоротіть час, який буде потрібно на генеральне прибирання.
6
Позбувайтеся мотлоху. Адже саме він створює основні складності при прибиранні будинку. На кухні, наприклад, не потрібні одразу 10 сковорідок і 15 каструль, якщо ви не професійний кухар, звичайно. Набагато простіше мити один-два предмети регулярно, ніж у вихідні витрачати години на відмивання застиглого жиру з великої кількості посуду.
7
Заохочуйте себе. Якщо ви виконали роботу швидко і якісно, відразу ж побалуйте себе. Це створить додатковий стимул при наступній прибиранні.
Зверніть увагу
Усі справи виконуйте якісно, щоб не довелося витрачати час на їх перероблення.
Корисна порада
Не робіть одночасно кілька справ, це збільшує час прибирання.