Як себе вести на випускному.

Підготовка до випускного балу забирає чимало часу і грошей. Для тепер уже колишніх учнів урочистий вечір стає першим в їх житті справжнім світським заходом. І сприймати його слід як реальний шанс відчути себе по-справжньому дорослим. А для заходу такого формату це означає - вести себе так само, як ведуть справжні леді та джентльмени.
Інструкція
1
Зустрічають по одягу, і випускний - не виняток. Ваше сукня має бути елегантним, охайним, невизивают і, звичайно, святковим. Це ж відноситься і до брючного костюму для юнаків. Погодьтеся, важко вести себе як леді або як джентльмен, якщо ви не відповідаєте світського способу. Знайдіть час, щоб завдати правильний макіяж, зробити гарну зачіску, і переконайтеся, що ваші прикраси підібрані зі смаком. Юнакам, згідно дрес-коду світських заходів, варто доповнити свій образ краваткою, метеликом чи ремінцем хусткою.
2
Будьте відповідальні і обов'язкові по відношенню до свого кавалера/дамі і до батьків. У чому відповідальність? Якщо ви прийшли на урочистий вечір з кимось в парі, не кидайте свого супутника. Давши згоду його супроводжувати, виконуйте свої зобов'язання до кінця балу, так чинять дорослі і поважні люди. Якщо ж ви прийшли на захід на самоті, цілком можливо, що знайдете супутника на вечір (а то й на все життя) якраз на самому випускному балі, глянувши на колишніх однокласників іншими очима. Будьте доброзичливі, відкриті, веселі. По відношенню до батьків ваша відповідальність має проявлятися в тому, що ви повернетеся додому в строго обумовлений час, будете на зв'язку, якщо батьки не присутні на вечорі разом з вами. І, природно, вам не слід робити необачних і загрожують життю вчинків і вживати алкоголь.
3
Контролюйте себе. Відмінна риса справжніх леді та джентльменів - самоконтроль і самовладання. Вірний спосіб втратити контроль над собою, стати неадекватним і некерованим - вжити алкоголь. Згадайте, як ви місяцями готувалися до випускного, хотіли відсвяткувати цю подію красиво і гідно. Якщо випити спиртне, то пам'ять може вам відмовити, і про події випускного вечора ви забудете геть. В п'яному угарі можна зробити вчинки і сказати слова, за які потім буде дуже соромно. Більш того, під впливом алкоголю ви можете навіть побитися і покалічитися.
4
Не забувайте про елементарні правила ввічливості і дотримуйтесь етикет. Не спізнюйтеся. Пропускайте вперед дівчат і жінок і подавайте руку дамі, якщо ви юнак. Будьте люб'язні і послужливі по відношенню до вчителів, говорите оточуючим компліменти. Не витрачайте цей святковий вечір на обговорення з друзями футболу або косметики. Веселіться, беріть участь у конкурсах та розвагах, які пропонує ведучий випускного балу, не відмовляйтеся виходити на танцпол. Це відмінний спосіб добре провести час і насолодитися спілкуванням з колишніми однокласниками.