Як повернути гроші за квиток. за скільки роблять повернення грошей з відмови від путівки закордон.

Іноді плани несподівано змінюються, і доводиться відкладати заздалегідь заплановану подорож. Це саме по собі неприємно, при цьому виникають і непередбачені проблеми з поверненням квитків на літак або на поїзд і отриманням за них витрачених грошей.
Інструкція
1
Залізничні квитки можна повернути не пізніше, ніж за 4 години до відходу поїзда. Якщо ви повертаєте квиток більш ніж за добу, то повернення відбувається без утримань. Повернути його можна в касі будь-якого залізничного вокзалу. Обов'язково пред'являйте документ, за яким був виписаний залізничний квиток, або нотаріальну довіреність від особи, на чиє ім'я було придбано проїзний документ.
2
З авіаквитками ситуація складніша, ніж із залізничними. Російські авіакомпанії відповідно до законодавства працюють за єдиними правилами: будь-який квиток ви можете повернути за добу і більше до вильоту без утримань (за винятком сервісного збору за повернення), менше доби до вильоту з утриманням 25% від вартості, а після початку реєстрації на рейс квиток повернути ви не зможете.
3
Іноземні авіакомпанії дуже часто не повертають гроші за квитки економ класу, тому, купуючи його, обов'язково уточнюйте правила тарифу, щоб не з'ясувалося, що він безповоротний лише тоді, коли ви зібралися його здавати.
4
Гроші ви можете отримати тільки в тому агентстві, в якому набували квиток або в представництві авіакомпанії, яка є перевізником. Для повернення електронного квитка вам необхідно мати лише ваш паспорт і касовий чек, який видають при продажі. Але буде краще, якщо ви візьмете з собою роздрукований маршрут-квитанцію - це полегшить касиру пошук у базі, а отже заощадить ваш час.
5
Якщо вам виписали паперовий квиток, то його необхідно здати. До повернення приймаються неушкоджені квитки з усіма політними купонами. Паспорт або інший документ, що засвідчує особу, мати також необхідно.
6
Якщо ви купуєте авіаквиток на чартерні рейси, ви повинні знати, що у разі відмови від польоту гроші за квиток вам повернуть лише в одному випадку: якщо ви купували квитки в пакеті разом з туром.
Після покупки годин у вас з яких-небудь причин може виникнути бажання їх повернути. Законодавство дає споживачам таке право, однак для цього необхідно дотримати ряд умов.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є у вас за законом можливість повернути конкретні годинник . Якщо годинник вам просто не сподобалися, ви можете віднести їх в магазин протягом чотирнадцяти днів з дня покупки. Однак це не відноситься до тих годинах, на які було оформлено гарантійний талон на ремонт. Такий предмет інтер'єру і аксесуар підлягатиме заміні тільки в разі несправності.
2
Зверніться в магазин, де ви купили годинник . Візьміть з собою чек, а також, за наявності, гарантійний талон і фірмову упаковку. Поясніть продавцеві, чому ви хочете повернути раніше куплений товар. Зі сломавшимися до закінчення терміну гарантії годинами вас швидше за все відправлять у ремонтну майстерню, в якій вашу покупку повинні прийняти для гарантійного обслуговування.
3
Прийдіть у вказану вами майстерню і віддайте їм годинник . Ремонт повинен бути безкоштовним для вас, якщо термін гарантії ще не закінчився. Якщо ваші годинник визнають не підлягають ремонту, причому не з вашої вини, а через помилку при складанні або зберіганні, поверніться разом з ними в магазин і вимагайте повернення грошей.
4
При відмові продавця задовольнити ваше прохання про повернення грошей зверніться до його керівництва - менеджеру або директору магазину. У ряді випадків люди, які мають великі повноваження, швидше зможуть вирішити вашу проблему.
5
Якщо магазин все-таки не погодиться повернути вам гроші, зверніться в товариство із захисту прав споживачів. Там ви зможете отримати консультацію юриста і при необхідності скласти скаргу на магазин в контролюючі інстанції.
6
Якщо мова йде про значну суму грошей, ви можете звернутися до суду. Однак врахуйте, що подібний розгляд може зайняти багато часу. До того ж від вас будуть потрібні додаткові витрати у вигляді проведення експертизи годин, що демонструють, що в їх несправності винні не ви, а виробник чи продавець.